Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Õpetus] Kuidas "hiilida" mööda kohustuslikust MSN-i updatest

Soovitatud postitused

VIP
ma ei saa aru kuidas te seda uut näete seal, mis teil nüüd teistmoodi siis on?!?

 

Hiline vastus küll, aga mulle käis kõige rohkem see närvidele, et nüüd olid kõik enda IRL nimega msnis mitte enda valitud display nimega. Samuti kui tahad kontakti lisama pead kirjutama ees- ja perekonnanime mitte emaili.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina ütleks selle peale "maitse" küsimus. Ise kasutan Essentiali ja ei näe mingit probleemi.

Peale selle, et ei näita sulle, kui keegi tahab sind lisada jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ütle kuidas, uus täis saast ikka


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ütle kuidas, uus täis saast ikka

kui mõtlesid seda nagu mul siis seda saab nii teha kui vajutad sellele nupule mis on punaselt märgitud

fd.png

sest kui microsoft selle välja lasi siis ütles ka seda, et annab msn paigutuse muutmise kaasa, et saaks vana kujundusega msni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise kasutan üldse 7.5 msni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutan ka seda 2008 aasta msni :D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
tänks, see uus msn on täielik sitahunnik tra. vahest mõtlen et mis neil arendajatel viga on.

äkki põhjendad kah mis seal siis viga? ise ei näe seal mingit viga, ainult see miinus et profiili nimed ei kuva nii nagu vanadel aga kujundus muidu sama nagu vanal(vähemalt minul pandud)

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kujundust saab ju muuta ka, endale mugavamaks teha. Tõesti ei näe probleemi, miks ei peaks meeldima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõesti ei näe probleemi, miks ei peaks meeldima.

Maitsed erinevad. Minule näiteks ei meeldi juba selle poolest, et see MSNi pealkiri, mis teistele kuvatakse on minu ees- ja perekonna nimi. Saan küll suvalised need panna, aga ikkagi.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
äkki põhjendad kah mis seal siis viga? ise ei näe seal mingit viga, ainult see miinus et profiili nimed ei kuva nii nagu vanadel aga kujundus muidu sama nagu vanal(vähemalt minul pandud)

 

mulle lihtsalt ei meeldi kui on haigelt ulmeliseks tehtud. modernsus on hea, aga üle ei tasu ka pingutada.

näiteks mis mulle täiega pinda käis, oli see kui teistele video või piltide linke saadad ja siis need avanevad ülisuurelt seal msnis.

kujundus oli minumeelest ka pmst sama mis eelmistel msnidel, selle üle ma ei kurda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
mulle lihtsalt ei meeldi kui on haigelt ulmeliseks tehtud. modernsus on hea, aga üle ei tasu ka pingutada.

näiteks mis mulle täiega pinda käis, oli see kui teistele video või piltide linke saadad ja siis need avanevad ülisuurelt seal msnis.

kujundus oli minumeelest ka pmst sama mis eelmistel msnidel, selle üle ma ei kurda.

 

see video ja pildi asi tõesti nõme, et ta nii suurelt avaneb, kui kellegile saata selle asjaga isegi sinuga ühel nõul :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.