Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PnPServer serveri rent

Soovitatud postitused

PNP haledad nonnerid tattiD!

 

Taltsuta end ja teiseks , me ple nonnerid.Üldeüldse midagi asjalikku ple öelda siis ära üldse midagi ütlema hakkagi.

 

1. See ei ole kõige odavam Eestis.

 

Kust siis odavamaid servereid saad?

Muudetud liikme PnPTrust'i poolt

info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://vahvel.net/showthread.php?147970-Deepsquare-serverite-RENT

http://vahvel.net/showthread.php?147798-M%E4nguserverite-RENT

 

Kas sul on häired või pime. Enne seda lolli kinnitust tuleks ikka vaadata ikka mis mujal maailmas toimub.

 

// Sulle öeldi kirjavead ette, sa ei paranda neid peale ühendust sõna.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://vahvel.net/showthread.php?147970-Deepsquare-serverite-RENT

http://vahvel.net/showthread.php?147798-M%E4nguserverite-RENT

 

Kas sul on häired või pime. Enne seda lolli kinnitust tuleks ikka vaadata ikka mis mujal maailmas toimub.

 

// Sulle öeldi kirjavead ette, sa ei paranda neid peale ühendust sõna.

 

Seda deepsquare'i olen küll varem tähele pand kuid see teine hetkel uus minu jaoks kuid siis ki , meie serveritel on 1000FPS ja meilt saab kohe kaasa amxbans ,sms skriptid , ja fastdli ja ka kodulehe jaoks veebiruumi (ei pea selle eest eraldi makmsa)


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda deepsquare'i olen küll varem tähele pand kuid see teine hetkel uus minu jaoks kuid siis ki , meie serveritel on 1000FPS ja meilt saab kohe kaasa amxbans ,sms skriptid , ja fastdli ja ka kodulehe jaoks veebiruumi (ei pea selle eest eraldi makmsa)

 

Kbox servers oli ka ja neid 1000fps, slot 0.5. BTW nende teistega saab ka amxbansi kaasa nkn või vähemalt peaks saama. Ausalt. Palka endale photoshopper vms kes teeks su kodulehe ilusaks ja proovi järlgida oma teksti ja kuhu sa koma paned.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mõtled "retard"? Saa aru et kogematta tekkinud kirjavead sisse kiiresti kirjutades. Ja veel , õpi ära ,mida tähendab "retard". Ehk sa ei pea sõimama väärakaks inimest ,kes on kirjutanud nii ,et tema kirjutatud tekstisse on sattunud mõni kirjaviga.

 

Selline viga ei tule kiiresti kirjutades. -Mata vormi tuleb õppida.:scared::'(

 

Muidu, edu serverite rentimisega.

Muudetud liikme Jason'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kle , sorry siis ,aga jah kiiresti kirjutades on väga väike võimalus kirjutada nii, et ei tekiks mõnd kirjaviga , ära tle ütlema, et sa ple kunagi ühtki kirjaviga teinud ...

 

Ära kurjaks saa, et ma natuke nokin aga mina kirjutan ka kiiresti, kuid nii elementaarseid kirjavigu küll sisse ei tule. Igas postituses on Sul väga palju vigu. Väike soovitus, kui sa tegeled sellise asjaga (pakud teenust), siis tasub ikka korralikult tekst veel läbi vaadata, enne kui kuhugi postitad (kodulehel on see kõige tähtsam).

 

Edu samuti minu poolt. Kodulehe disain pole ka eriti kutsuv imo aga küll arened (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Just sinusuguste pärast tahtsingi ma mõni aeg tagasi, et Vahvlist sita õigekirja eest bännitaks. Kas sa ise ka mõistad, kui loll sa välja paistad oma kirjastiiliga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Sa mõtled "retard"? Saa aru et kogematta tekkinud kirjavead sisse kiiresti kirjutades. Ja veel , õpi ära ,mida tähendab "retard". Ehk sa ei pea sõimama väärakaks inimest ,kes on kirjutanud nii ,et tema kirjutatud tekstisse on sattunud mõni kirjaviga."

 

Vabandan , aga ei saa küsimata jätta : Mitu klassi ees / vahele jäänud ?

 

Kui sa käänad sõna tekst, sisseütlevasse käändesse tekstisse, siis tekib suur küsimärk...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh jummel... Miks panna üles koduleht, kui ei suuda korraliku disainigi peale panna või teha?

 

Kas kõik tahavad endale kerget taskuraha teenida, et ühele vpsile cs 1.6 serverite rent püsti pannakse? Ei saa sellest ideest kahjuks aru :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

srry for OT aga kui siin juba eesti kirjakeelest räägitakse siis ütleks kah paar sõna.

Mind isiklikult häirib kui kirjavahemärkide ette pannakse tühik, peale kirjavahe märki käib ikka tühik..

Mis asja te eestikeele tundides teete kui, te nii lihtsa asjaga juba failite.

Mis te koolis etteütlustes kah nii kirjutate?


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2129521']srry for OT aga kui siin juba eesti kirjakeelest räägitakse siis ütleks kah paar sõna.

Mind isiklikult häirib kui kirjavahemärkide ette pannakse tühik, peale kirjavahe märki käib ikka tühik..

Mis asja te eestikeele tundides teete kui, te nii lihtsa asjaga juba failite.

Mis te koolis etteütlustes kah nii kirjutate?

 

Ple meil koolis õppetöö arvutis, referaadid jms küll arvutis teha vahepeal.


info.php?ip=80.79.120.141:27015&pic=bg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

VPS host on ilmselgelt mõttetu. Kas lihtsam poleks mitte tellida kuskilt kvaliteetsest hostist (GH, aliens, OK-servers) 1-2 serverit ning teenida see "kommiraha" nende serverite pealt kuhu võiksid panna SMS teenused ning teenida puhast kasumit?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.