Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei,

 

Kahjuks suurt midagi ma arvutitest ei tea, veel vähem sülearvutitest. Selle pärast tahaks ka teie arvamus küsida.

 

Oleks mõistlik osta sellise summa eest selline Dell sülearvuti?

http://www.klick.ee/dell-inspiron-n5040-2638.html

 

Mis mänge välja vedada võiks? Mis aasta näiteks. Ja kas oleks mõistlikum osta mõni teine sülearvuti, umbes sama hinnaga või peale?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Videokaart Intel HD Graphics

 

Kui mängida tahad vali mõni teine dell, üldiselt korralik dell maksab üpriski korralikult.

 

 

Mkm, amd e-450 1.6 mhz prose - ei sobi mängimiseks..

 

// Vaata siin ka ringi: http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mul pole tegelikult mõte väga niimoodi ringi vaadata. Mulle väga ei ütle need näitajad midagi. Ma väga hull pelar pole. Veits ajaviiteks mängiks midagi, aga mitte päris mingit gta 5 max graafikaga.

 

 

Kas see on parem kui Delli oma siis? Ilmselt võtaks selle, tundub päris hea hinnaga.

 

 

 

Ja seda ka veel, et ei kannata väga oodata. Olen kohe kohe ilma arvutita pmst.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul pole tegelikult mõte väga niimoodi ringi vaadata. Mulle väga ei ütle need näitajad midagi. Ma väga hull pelar pole. Veits ajaviiteks mängiks midagi, aga mitte päris mingit gta 5 max graafikaga.

 

 

 

Kas see on parem kui Delli oma siis? Ilmselt võtaks selle, tundub päris hea hinnaga.

 

 

 

Ja seda ka veel, et ei kannata väga oodata. Olen kohe kohe ilma arvutita pmst.

Veits parem tõesti, aga vaadates videokaarti siis mängida see sul midagi eriti ei võimaldaks fifa12 jookseks lowi peal mingi ~27 fps niiet arvestades, et fifa12 pole mingi üüber mäng ka siis ei oleks ta nüüd hea ost minu arust.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Aga miks on tavahind sellel Delli omal kõrgem, kui neil mis soovitatud? Delli oma on 550 eur. Või ongi mõeldud rohkem surfamiseks, kui mängimiseks?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

 

Viimane tundub päris enam vähem. Võtan selle siis? Teiste arvamust ootan. :D Ja kuidas seal AK's käib. Koha pealt ei saa osta? Ei viitsi tellida.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimane tundub päris enam vähem. Võtan selle siis? Teiste arvamust ootan. :D Ja kuidas seal AK's käib. Koha pealt ei saa osta? Ei viitsi tellida.

 

Saab küll kohapealt osta kui olemas on, aga sellel arvutil mis bart pakkus on intrigeeritud videokaart aga paljud mängud tahavad eraldiseisvat videokaarti mida intel hd ega intel hd 3000 pole, aga kui sa tahad ns netis surfamiseks ja väikeste asjade tegemiseks arvuit siis see on sobilik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Viimane tundub päris enam vähem. Võtan selle siis? Teiste arvamust ootan. :D Ja kuidas seal AK's käib. Koha pealt ei saa osta? Ei viitsi tellida.

 

Nu võta see viimane. Kui kohapeal on, mine kohale võta ära. Kui pole telli.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nu võta see viimane. Kui kohapeal on, mine kohale võta ära. Kui pole telli.

 

Jah soovitan ka viimast veab uuemad mängud ka välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah soovitan ka viimast veab uuemad mängud ka välja.

Palun lõpeta see lampi spammimine nagu sa midagi jagaks? Lampi lihtsalt ütled praegu mingit hunjamunjat välja, et oo veab uuemaid mänge välja vms? Ja sellist jura sa toodad peaaegu igas teemas. Kui sa midagi ei jaga miks pead siis vastama või kaagutama teiste järgi? Suht lamp ju või mis?

Aga, et poleks offtopic siis WTH soovitan kuskil 500€ kokku koguda ja saad osta suht korraliku arvuti juba :P.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun lõpeta see lampi spammimine nagu sa midagi jagaks? Lampi lihtsalt ütled praegu mingit hunjamunjat välja, et oo veab uuemaid mänge välja vms? Ja sellist jura sa toodad peaaegu igas teemas. Kui sa midagi ei jaga miks pead siis vastama või kaagutama teiste järgi? Suht lamp ju või mis?

Aga, et poleks offtopic siis WTH soovitan kuskil 500€ kokku koguda ja saad osta suht korraliku arvuti juba :P.

 

Täitsa õige jutt jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol, ise ostsin eile just selle sama mudeli, ise olen rahul, mingeid probleeme ei ole esinenud 24h-ga.Kui siiski soovid seda sama, siis ära Viru keskuse Klicki mine, sain sealt eile viimase.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.