Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)
Selle värvilahendusega kujundus millest pildi panid meeldis mulle rohkem ,hetkel kuidagi ühekülgne ja igav tundub.

No, mida ma peaks muutma täpsemalt?

 

mhiku, võid lisada servereid trackerisse.

 

tracker_banner.php

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Normull :smile: Järgmiseks võiksid täieliku profiili/serveri muutmise ära teha. Ei ole raske. Mis muidu sul enda plaanid on järgmisena teha?

 

Täpsemalt? :)

 

Ausalt öeldes ma ei teagi, et mida ma teeksin järgmiseks.. Sellepärast ootan siin foorumlaste arvamust & soovitused.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Saaks serveri IP-d muuta. Profiilil emaili ja parooli (on olemas).

 

Ma arvan, et muutmise asemel võiks lisada serverit andmebaasi. Või mis selle mõte on?

 

Aga.. kas sul cs.cactus.ee on suunatud 212.47.210.51'le?

Proovisin teha, et süsteem loeks hostname'lt IP välja, ja tuli: 46.22.208.20. Aga tundub, et ei olegi õige IP. On ka mingi meetod olemas, et kuidas saaks lugeda hostname'lt välja õige IP, millele on suunatud vms?

 

http://tracker.prica.ee/check.php?v=cs.cactus.ee

 

//Oh.. how i can be dumb. :D Viga oli süsteemis ja näitab jah nüüd õiget IP'd. Nüüd teen ühes süsteemis ümbermuudatuse.

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
"Ma arvan, et muutmise asemel võiks lisada serverit andmebaasi. Või mis selle mõte on?" Ma ei tea, kas asi on kellas või minust aga ma ei mõista seda lauset :D. Tee nii, et ise saaks enda serverit eemaldada ka?

 

Ma mõtlesin seda, et kui vana server ei tööta enam ja on vaja muuta sellel IP, siis selle muutmise asemel lisab uue serveri andmebaasi vms. Niikuni teen automaatse värgi, et kui server on väga pikka aega offline olnud, siis kustutatakse andmebaasist ära.

 

^ Viimane lause - Võin teostada selle asja ära.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegin tracker'ile paar uuendust.

Seeseoses sai POST'ilt GET'ile üleminek tehtud ehk filtreerimissüsteem on natukene lihtsamaks tehtud. (Sain ka veidike koodi puhastatud)

Näide

http://tracker.prica.ee/?page=serverid&info=serverip&info-search=212.7.7.78&game=2&order=1&submit=Filtreeri

Niiöelda saab jagada teistele seda lingi, kasvõi rentimise jaoks. (Et kui palju servereid rentiti talt jne)

 

Profiili alt saab näha, et millal kasutaja liitus tracker'i lehega ning allpool näitab kasutaja poolt lisatud servereid.

 

// Serverite nimekirja alt filtreerimiskast on veidike kujundatud.

 

Järjekorra default on nüüdsest "Mängijad" mitte "Mängijad & Poll". :smile:


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.