Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas Cemty.ee omanik Rando töötab politseis?

Soovitatud postitused

Külaline Cemtey

Nagu ma aru olen saanud, mõistavad mõned minu signatuuri valesti.

Ma ei ole politseis tööl olnud.

 

Selgituseks,

Kunagi kui tegin load ja sain autokooli tunnistusele ARK templi, millega võib paar nädalat sõita. Esimesel päeval kutsus sel ajal veel Falck olnud tegelane mulle politsei. Politseinik siis alustas protokolli kirjutamist, sest tema arvates autokooli tunnistus ARK templiga ei võrdu juhiload.

 

Küsisin siis kaua ta politseis tööl on olnud, et ta seda ei tea. Mõtles veidi ja siis ütles uhkelt, "Olen politseis töötanud 15 aastat, varsti kauem kui sina vana oled." Mina siis vastu, "Ma saan ka vanemaks". Selle peale konstaabli kõrval olnud noor naiskadett hakkas südamest naerma ja konstaabel solvus korralikult ja ütles vihaselt "Ära targuta siin!".

 

Peale seda hakkasid asjad liikuma ja helistas kuskile kust öeldi talle, et mul on load olemas ja lubati minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle teema kohta ütleksin, et elage oma elu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.