Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Probleem siis selles, et peale Adobe Flashi updatei hakkas Firefoxis kõik videod ja osad veebilehed laggama, kasutada pole lihtsalt võimalik enam Firefoxi. Ennem oli nii, et kui nt. siin foorumis oli ühele lehele pandud mitu youtube videot siis kiilus kinni korraks, aga lõi normaalseks tagasi mõne aja pärast. Hetkel olen kasutanud sellepärast juba mingi nädal aega Operat, siin jooksevad kõik videod normaalselt ja kui lehel mitu videot, siis ei kiilu kinni. Tahtsin küsida, et kas ma olen ainukene kellel see probleem on ja kas mingit fixi on sellele?


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Sa noob ei taju midagi :D :D

Jah, sul on ainukesena probleem. Osta uus arvuti neeger :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Loodan, et väga mööda ei pane ja sain aru su probleemist. Mul oli endal samamoodi, youtube videod kiilusid peale paari sekundit mängimist kinni ja ca ~2-3 min pärast ütles, et adobe flash player on lõpetanud töötamise vms.. selle vastu aitas plugin-container.exe disablemine, ehksiis mine aadressireal about:config, kirjuta sinna dom.ipc.plugins.enabled ja muuda selle väärtus false-ks ;).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Loodan, et väga mööda ei pane ja sain aru su probleemist. Mul oli endal samamoodi, youtube videod kiilusid peale paari sekundit mängimist kinni ja ca ~2-3 min pärast ütles, et adobe flash player on lõpetanud töötamise vms.. selle vastu aitas plugin-container.exe disablemine, ehksiis mine aadressireal about:config, kirjuta sinna dom.ipc.plugins.enabled ja muuda selle väärtus false-ks ;).

Ei aidanud kahjuks see. Täna oli veel uuesti Adobe Flashi update, kuid siiski probleem ei lahenenud ja proovisin veel erinevaid õpetusi, mis leidsin googlest, kuid midagi. Laadisin Google Chromei alla ja kasutan nüüdsest siis seda. Tänud kes aidata üritasid.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Eriti ebaviisakas. Ära postita, kui ei oska midagi tarka öelda.

 

@Ultra Kasuta Google Chrome-i.

 

Ära semmi. Me houmid.

Paul, tore, et google chrome kasutad nüüdsest.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ka oleksid võinud proovida appdata puhtaks tõmmata, aga no valisid vist juba uue browseri.

 

C:\Documents and Settings\kasutajanimi\Local Settings\Application Data\Mozilla

C:\Documents and Settings\kasutajanimi\Application Data\Mozilla


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Ka oleksid võinud proovida appdata puhtaks tõmmata, aga no valisid vist juba uue browseri.

 

C:\Documents and Settings\kasutajanimi\Local Settings\Application Data\Mozilla

C:\Documents and Settings\kasutajanimi\Application Data\Mozilla

Kustutasin praegu ära, ikka midagi. Kasutaksin meelsamini ikkagi Firefoxi edasi, aga kuna ta laggab nii hullult, siis ei jää muud üle, kui muud brauserit kasutada.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Deem, ma ei oskagi midagi rohkem soovitada, minu puhul aitasid minu poolt eelmainitud lahendused :/. Võib olla aitaks, kui eemaldaksid arvutist FF-i täielikult, sh. kõik registri sissekanded, kõik failid ja kaustad ja installiksid uuesti.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.