Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Blazecraft.eu tavaline ja SurvivalGames Minecraft server!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Lugedes teie facebooki hakkas lihtsalt hale.. süüdistate alati suurimat konkurenti teie DDOSimises.. mine kooli tagasi, Aron.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugedes teie facebooki hakkas lihtsalt hale.. süüdistate alati suurimat konkurenti teie DDOSimises.. mine kooli tagasi, Aron.

 

Facebooki lehel pole ju kuskil kus me sind süüdistame. Ning kuningriik pole meie suurim konkurent :lol:

 

 

Ei ole unbanned, ikka banned.

Anna oma IP, näed seda lehel ruuter.ee/myip

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läksin serverisse, liikusin edasi ja järsult olen alguskohas tagasi ja 2 inimest kickiti serverist välja samal ajal. Jooksin jälle edasi ja tõmbas kuhugi tagasi kus olin olnud. Ütlesin, et mul veidi laggab, pandi ban. Reason: "mine oma lagi paradiisi tagasi"

 

normaalne

 

EDIT: Nimi exortile, sooviksin selle vennaga, kes banis isiklikult rääkida.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Läksin serverisse, liikusin edasi ja järsult olen alguskohas tagasi ja 2 inimest kickiti serverist välja samal ajal. Jooksin jälle edasi ja tõmbas kuhugi tagasi kus olin olnud. Ütlesin, et mul veidi laggab, pandi ban. Reason: "mine oma lagi paradiisi tagasi"

 

normaalne

 

EDIT: Nimi exortile, sooviksin selle vennaga, kes banis isiklikult rääkida.

 

Lag oli sellest, et reloadisin ühe plugina pärast samal ajal kui sa just joinisid. Sa unbanned, aga kui sisse ei saa siis anna oma IP....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lag oli sellest, et reloadisin ühe plugina pärast samal ajal kui sa just joinisid. Sa unbanned, aga kui sisse ei saa siis anna oma IP....

 

Sain sisse, aga peaksite oma meeskonda parandama, tegu oli ikka väga väga ülbe.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah Tahaks Teada küll kes see oli aga muidu Blazecrafi Serveris Pole Sihukene Sõna nagu Lag olemas :)

 

jah, server oligi nolag, aga nagu omanik ütles, siis ta reloadis pluginat, seega ma ei teadnud , et see seetõttu on.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eesti ainus No-Lag server ilma whitelistita!

r+u+fucking+kidding+me+funnyjunk+won+t+do+anything+to+_934a3fa96792ab9d940af15fa7f059dc.jpg

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eesti ainus No-Lag server ilma whitelistita! [50 Slott] [24/7]

LOL. Nice imagination..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eesti ainus No-Lag server ilma whitelistita!

r+u+fucking+kidding+me+funnyjunk+won+t+do+anything+to+_934a3fa96792ab9d940af15fa7f059dc.jpg

 

Lopeta naljad, kuningriik.eu on no-lag ning ilma whitelistita.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.