Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Oskab keegi lg gw 620 telefoni lukust lahti teha?

 

Probleemne jutt siin : http://vahvel.net/showthread.php?146813-LG-gw-620-telefon-lukus-abi

 

 

Otsin inimest, kes tegeleb telefonidega ja 100% teeks selle asja ära, inimene võiks olla lõuna-eestist pärit. Loomulikult mingi rahasumma eest teeks töö ära.

 

 

EDIT: SUUR TÄNU KASUTAJALE Uf0, viisin talle telefoni tegi väikse ajaga ära. :P

Muudetud liikme Stenkaa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teen ära. Too kohale.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Karistaja, sinu oma tasuline ja pole kindel, kas töötabki üldse. jkymmel, kui ma ei saa telefoni sisse minna siis ma ei saa ju sinu tutoriali järgi teha ka seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Mida sa ikka temast sisse lülitad, pane juhe külge kui õige aeg buutib ise emergency mode-i. Endal oli bootloop, tegin sama asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Kust saaks mida? XDA on ikka väga tuntud aendajate kommuun, pealegi ise olen sama õpetust kasutanud.

 

Muidugi üks võimalus oleks nii, et kui sul on ikka veel vana Android peal, siis uuendad seda. Proovi, mis ta ütleb, kui support tooliga update panna. (Telfa juhtmega külge, aga sisse ei pea lülitama)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma saan mingi päev temaga kokku ja teen ära.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tal on mure et see ei taha arvutiga ära ka ühendada. Avastasime et oleme sama kooliga seotud ja mul on mingi päev sinna asja seoses lõputööga ja saab nii kaks kärbest ühe hoobiga.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüdseks juba korras, tõi telefoni ja tegin korda.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.