Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Treenimine - Parim koht

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei..

 

Tahaks hakata arendama oma combatit! Aga siis küsimus teile, Kus on kõige parem seda teha? (F2P)

 

Statsid:

  • STR - 70
  • ATK - 70
  • DEF - 70
  • HP - 70
  • COMBAT - 87

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas siis p2p või f2p ? selle oleks võinud ka kirjutada =]

 

Vabandust, see läks täitsa meelest ära! F2P olen ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tavaliselt istun red spiderites seal Security Strongholdis, Minu arust piisavalt kiire ja mõnus xp ;d, käisin seal ise P2Piga ka treenimas tegin endal kiirelt def 68-70. Mina soovitan sinna minna, 2 str pot ja ntks koti täis foodi, panna auto retaliate on ja lihtsalt afkida, elusid võiks ka jälgida ;)


 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma tavaliselt istun red spiderites seal Security Strongholdis' date=' Minu arust piisavalt kiire ja mõnus xp ;d, käisin seal ise P2Piga ka treenimas tegin endal kiirelt def 68-70. Mina soovitan sinna minna, 2 str pot ja ntks koti täis foodi, panna auto retaliate on ja lihtsalt afkida, elusid võiks ka jälgida ;)[/quote']

 

Okei... Äkki keegi soovitab veel kiiret & mõnusat kohta?

Tahaks saada ATK & STR 90.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dos-il on õigus. Red spiderid on F2P kõigeparem koht , kuna nad attackivad sind ise ja pm sa pead seal lihtsalt seisma ja vahest kontrollid foodi , ja kui nad enam ei attacki siis käid natukene eemal seal , siis lähed tagasi ja nad attackivad sind uuest. Aga jah , F2P on see kõige parem koht :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ja palju oleks seal XP/H? Mingit täpsemat pilti? Juhist kuidas sinna minna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei olegi vaadanud kui kiire xp, aga seda on märgata,et seal tuleb palju kiiremini xp kui mujal. Saad sinna niimoodi:

Lähed barbarian villagesse, kivide vahel on "katkine kivi" ronid sealt alla ja kui saoled juba nendes ruumised käinud lähed portalisse ja ronid uuele tasemele. Kui oled jõudnud kolmandale e. rohelisele tasemele siis lähed läbi 2 ukse ja sulle tulevad red spiderid vastu ja peaksid ise märkama. Kui seal ruumis enam spiderid ei ründa siis lähed põhja poolsetest ustest läbi, siis itta ja siis uuesti põhja, peaksid olema teises ruumis.

 

Kaart sulle, mille ise tegin ruttu :D

http://www.upload.ee/image/2394059/kaart.PNG


 

lionekster.png

Panthera Leo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Okei... Teen FM 70 ära, siis lähen testin..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun eespool mainituga. Minotaurides on ka suhteliselt mõistlik xp või flesh crawlers (mõlemad security strongholdis)

Edu treenimisega.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.