Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma vihkan loomapiinajaid nad peaksid eluaegse vanglakaristuse saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega need, kes siin piinaks neid inimesi vastu, kes loomi piinavad. Ega te targemad just pole, kui need loomapiinajad. Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

Sellest mõtlemine ning tegudeni jõudmine on kaks eri asja, see kui ma ütlen, et nad väärivad samasugust kohtlemist ei tee mind loomapiinajaga võrdväärseks. Ma julgen pakkuda, et igal normaalsel inimesel tekiksid sellised tunded, lugedes neid artikleid loomapiinajate kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
normaalsed inimesed, pole nende vastu midagi.

 

Sa pead ennast peale seda ütlust normaalseks? Kui sa arvad, et sellised inimesed on normaalsed siis ma soovitan sul psühholoogi külastada, sest sul pole seal katuse all kõik päris korras. Kui sa üritasid praegu nalja teha või trollida, siis kukkusid haledalt läbi.

 

//Mõtle kui keegi sulle koti pähe tõmbaks ja su ära uputaks, kas ta oleks siis normaalne? Mõtle ka enne mida sa suust välja ajad. Tükati mulle tundub, et sa ei ole täie mõistuse juures.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul kodus pidevalt uputatakse kassipoegi kui neid vaja pole.

No problem.

Jõhker perekond.

Minge viige oma kass opile vms, kui ei soovi neid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paraku tehakse asju ka nii, et kas meeldib või mitte. Meie peres on ka olnud hetki kus on sunnitud koerapoegadele merekooli tegema. Süst on liiga kallis.

Oletame, et süst on umbes 30euri, sul on 6 kutsikat. Paneksid raha hakkama ikka?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõnes mõttes pean Tysoniga nõustuma, et teemat selle kohta suht pointless teha. Ilmselgelt siin mingit arutelu luua ei ole võimalik ja iga teine postitus on sama.

Kuid otseloomulikult olles tiviliseeritud ühiskonna liige, siis sellist teguviisi sallida ei või ja ei taha.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaevalt eestis sellised idioote vabaduses on , kes oma lemmiklooma lampi tükeldama hakkaks. Kui kedagi , siis hulkuvaid koeri. (Venelastest ei oska õelda , neid on igasuguseid).

Muidugi annab seda vaielda. Kui mõtlete loomade all soojaverelisi loomi , siis olen ma teiega nõus. Aga kui mind hakatakse mõrtsukaks kutsuma sp et ma puugi ära põletasin , siis ma peaks pigem kutsuks teid imelikeks


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt eestis sellised idioote vabaduses on , kes oma lemmiklooma lampi tükeldama hakkaks. Kui kedagi , siis hulkuvaid koeri. (Venelastest ei oska õelda , neid on igasuguseid).

Muidugi annab seda vaielda. Kui mõtlete loomade all soojaverelisi loomi , siis olen ma teiega nõus. Aga kui mind hakatakse mõrtsukaks kutsuma sp et ma puugi ära põletasin , siis ma peaks pigem kutsuks teid imelikeks

 

Ma arvan, et selle teemaga on siiski silmas peetud koeri/kasse ja muid koduloomi.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun jah , et keegi ei tule mu kallal lõugama kui ma vihmaussi konksuotsa ajan ja kala püüan , mis on jälle kala piinamine.

Lisaks ehk keegi teist teab kuidas kana tapetakse - kui tal pea otsast lüüakse , võib juhtuda , et ta veel mõned sekundid jookseb ringi.

Täiskasvanud koerte piinamine on lollus. Seda võib teha küll ainult haige inimene. Ma ei pane pahaks , kui on tõesti vaja loomast lahti saada. Olgu ta siis kassipoeg või kutsikas. Lihtsalt tapku väärikalt ja matku maha. Mürgisüst oleks kõige õigem , aga ega see ka päris valutu ei ole , kass ikka ligi minuti elab ja tõmbleb maas kui süsti on ära saanud.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paraku tehakse asju ka nii, et kas meeldib või mitte. Meie peres on ka olnud hetki kus on sunnitud koerapoegadele merekooli tegema. Süst on liiga kallis.

Oletame, et süst on umbes 30euri, sul on 6 kutsikat. Paneksid raha hakkama ikka?

 

Loomulikult ei ole selline asi õige, aga muud lihtsalt ei jää ju üle. Mina üritaks ikka viimase hetkeni kutsadele uut kodu leida.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uppumissurm on valutu.

 

Kõige ilusam surm, nagu öeldakse.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paraku tehakse asju ka nii, et kas meeldib või mitte. Meie peres on ka olnud hetki kus on sunnitud koerapoegadele merekooli tegema. Süst on liiga kallis.

Oletame, et süst on umbes 30euri, sul on 6 kutsikat. Paneksid raha hakkama ikka?

 

Ah fakk duud, anna parem mulle...


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.