Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

KINDLASTI VAADATA ! Otsin teatud kasutajat.

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Nii aasta tagasi tegin äri isikuga Marko Namm, saades temalt kasutaja, mõtlematta panin kasutaja display nimeks "Urmo" (Minu eesnimi).

Üsna peatselt kadus kasutaja minu valdusest ja tänaseni pole saanud tagasi.Aga ega see kasutaja mind nii väga ei huvitagi.Huvitab see sama display nimi.Täna avastasin postkastist paar nädalat vana kirja mis viitab sellele,et see on kellegi käes ja ta üritas selle emaili muuta.

Naljakas on see,et kui ma recoveryma lähen siis Jagex ütleb mulle,et email on incorrect.Nii siis äkki keegi teab, kelle käes on kasutaja

login nimega : ee skiller(võib olla ka mingi teine, ma tõesti ei mäleta selle acci login nime) ja display name Urmo.

 

Viskasin kasutaja sõbra listi eile ja täna just ruuni logides tuli vasakule alla : Urmo has logged out.

Muudetud liikme UrmoTheSpy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervist,

 

Nii aasta tagasi tegin äri isikuga Marko Namm, saades temalt kasutaja, mõtlematta panin kasutaja display nimeks "Urmo" (Minu eesnimi).

Üsna peatselt kadus kasutaja minu valdusest ja tänaseni pole saanud tagasi.Aga ega see kasutaja mind nii väga ei huvitagi.Huvitab see sama display nimi.Täna avastasin postkastist paar nädalat vana kirja mis viitab sellele,et see on kellegi käes ja ta üritas selle emaili muuta.

Naljakas on see,et kui ma recoveryma lähen siis Jagex ütleb mulle,et email on incorrect.Nii siis äkki keegi teab, kelle käes on kasutaja

login nimega : ee skiller(võib olla ka mingi teine, ma tõesti ei mäleta selle acci login nime) ja display name Urmo.

 

Viskasin kasutaja sõbra listi eile ja täna just ruuni logides tuli vasakule alla : Urmo has logged out.

 

Email on incorrect tuleb sellepärast, et mail on juba muudetud. Kui sa oleks kirjad õigel ajal näinud siis oleks veel sinu email peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.