Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M:cmb 138, total 2421

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
On soovi myya mulle v6i mitte ?

 

24.Mai oli sinu esimene pakkumine. Praegu on 23.September.

Pidevalt kirjutad, kuid siiamaani pole lisanud mind MSNi ega ühtegi PMi pole näinud sinu poolt (24.Maist saati).

 

Nagu näha sa mõtetu troll, arvad sa oled lahe jne..

 

Sellega tahtsin öelda- kui oled huvitatud lisa MSN seal räägib, raha njetu pole mõted siia kirjutad.

Said aru? Loodan jah, kuna ma ei viitsi teile kuivikutele 10 korda üht ja samat teksti kirjtuada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuivik ! Esiteks Sina oled see kes siin reklaamib ennast . Teiseks , kui ma olin n6us sult seda n6us 100 Euriga 2ra ostma , ja pakkusin vist isegi rohkem ja sa ikka h2daldasid , ilmselt sul oleks neid vendi juba piisavalt olnud kes su kasutaja 2ra ostaks . Ma pakkusin sulle veel k2est k2tte kah . Pealegi sa tundud selline kahtlane kopli tegelane . Kui Sinult midagi kysida , siis ei lihtsalt ei reageeri . Proovi ise natuke aktiivsem olla , mitte 2ra kirjuta seda "BUMP" !

 

Kui sul oleks seda kasutajat reaalne huvi maha myya , siis sa oleks seda juba teind . Kahtlane oled nagunii !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuivik ! Esiteks Sina oled see kes siin reklaamib ennast . Teiseks , kui ma olin n6us sult seda n6us 100 Euriga 2ra ostma , ja pakkusin vist isegi rohkem ja sa ikka h2daldasid , ilmselt sul oleks neid vendi juba piisavalt olnud kes su kasutaja 2ra ostaks . Ma pakkusin sulle veel k2est k2tte kah . Pealegi sa tundud selline kahtlane kopli tegelane . Kui Sinult midagi kysida , siis ei lihtsalt ei reageeri . Proovi ise natuke aktiivsem olla , mitte 2ra kirjuta seda "BUMP" !

 

Kui sul oleks seda kasutajat reaalne huvi maha myya , siis sa oleks seda juba teind . Kahtlane oled nagunii !

 

Elkzor räägib täiesti õiget juttu, sa ise ei tunne kasutaja vastu huvi kuna sa pole jua teda isegi MSN lisanud, et seal asjast lähemalt rääkida. Sa oled lihtsalt tavaline spammer, kes lubab kõike, kuigi ise ei võta temaga ühendustki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma r22kisin temaga vahepeal konkreetselt , aga ta polnud ise huvitatud . Vb teisite meeste suhtes kyll , aga minu puhul mitte . Ma pakkusin talle , et saame kokku ja teeme diili . Aga tal oli ikka midagi vigiseda v6i ei vastand .

 

Eks iga mees teeb oma k2igud ise :) . Aga sedasi ei tehta 2ri kyll .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma r22kisin temaga vahepeal konkreetselt , aga ta polnud ise huvitatud . Vb teisite meeste suhtes kyll , aga minu puhul mitte . Ma pakkusin talle , et saame kokku ja teeme diili . Aga tal oli ikka midagi vigiseda v6i ei vastand .

 

Eks iga mees teeb oma k2igud ise :) . Aga sedasi ei tehta 2ri kyll .

 

Kuuled tont, ma pole sul mingi wannabe eeskujulik, et hakkan sul viisakalt rääkima. Seega hakkan pihta.

 

SINA TAHAD OSTA KASUTAJAT NAGU SA RÄÄGID, miks sa siis pole lisanud MSNi kui siin ei vastanud? Putsi, kus on loogika?

Mitte ühtegi PMi (ofc, kuna niimoodi ei saa pc suuremaks, loog). Teiseks: 100eur on ALGHIND MITTE AUTO WIN...

 

Ma ei müü ealeski kasutaja 100euriga maha kuna siukest kasutajat välismaal saab kallimalt maha ärida. Mis mõte mul sulle müüa ja pärast sa müüd seda kallimalt maha, ehk siis ühesõnaga teenid minu peal kasumit. Seda ei juhtu, ärge muretsege.

 

Kolmandaks- ma ei ela Koplis seega ära tule seletama.

 

Neljandaks- see on minu müügiteema, teen mis tahan, selge?

 

Kuidas ma saan sinu neid pakkumisi tõtiselt võtta, kui 3-nda klassi õigekiri, üks ja ainuke tekst sinu poolt "PAKUN 150EUR! Minu viimane pakkumine"- IRW, kui sa tõesti oleks tahtnud seda nii väga osta sa poleks elusees ainult siin teemas passinud. Seega tõmba nahh.. siit! kthxbye

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma olen sul msnis olemas sa lihtsalt blocki peale pand mulle , kui soovisin sinuga k2est k2tte teha ja peale seda sa pole postitusetele vastand .

 

Paras tuul oled .

 

Ära solvu aga kas sa oled idioot?

Mind on lisanud selle ajaga 3 huvilist ja kõiki nende kasutajaid ma tean kuna nad saadsid PMi.

 

Ei saa aru, mida sa üritad? Ajad sitta ja loodad ka veel midagi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.