Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Euroopa meistrivõistlused ukraina-poola

Soovitatud postitused

Inglismaa pidi yldse 3 j22ma gruppis, said luckyga edasi. Aga no veerandfinaal on nende maximum hetkel :)

Luckyga edasi? Sa vaatasid ikka mänge ka? Nad olid igati teenitult edasi esimeses mängus said viigi kätte, kuid oleks võimalus olnud ka võiduks. Rootsiga võideldi nii mis suudeti ja tehti 3-2 tuul alla ning Ukrainaga saadi ka 1-0 võit kätte ( kui nüüd hakkad mulle rääkima sellest väravast mis lugemata jäeti siis ütlen seda, et see tuli suluseisust niiet see oli isegi aus, et seda ei loetud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Luckyga edasi? Sa vaatasid ikka mänge ka? Nad olid igati teenitult edasi esimeses mängus said viigi kätte, kuid oleks võimalus olnud ka võiduks. Rootsiga võideldi nii mis suudeti ja tehti 3-2 tuul alla ning Ukrainaga saadi ka 1-0 võit kätte ( kui nüüd hakkad mulle rääkima sellest väravast mis lugemata jäeti siis ütlen seda, et see tuli suluseisust niiet see oli isegi aus, et seda ei loetud.

 

Ukraina m2ngis miljon korda paremini kui inglased. Prantsusmaa vastu m2ngiti halvemini, Rootsiga umbes v6rdselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ukraina m2ngis miljon korda paremini kui inglased. Prantsusmaa vastu m2ngiti halvemini, Rootsiga umbes v6rdselt.

Ukraina vastu mängisid nad targalt. Nad ei läinud tormama ning said oma võimaluse ning kasutasid ära. Ning Ukraina domineeris ainult seal esimesed 30-35 minti.

Prantsusmaaga saadi oma värav kätte, aga kahjuks lasti endale tagasi lüüa. Teisel poolajal olid nad kaitses põhimõtteliselt.

 

Enne turniiri algust ütlesid Inglased, et nad mängivad kaitsest lähtuvalt ja siiamaani on nad sellega hästi hakkama saanud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun Flame jutuga, välja arvatud see Prantsusmaa mängu osa. Prantsusmaa oli palju-palju parem ja domineeris pea kogu mängu. Inglismaal ei jäänud muud üle kui 11 mehega kaitses olla ning saadi kobinaga viik kätte.

 

PS! Tegemist on Hispaania fänniga, mitte Prantsusmaa, seega ära võta mu juttu kui tulihingelise konnasööjate fänni jutuna.

 

Mängust ka, et... Edasi läheb Itaalia, seisu ei julge pakkuda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ukraina vastu mängisid nad targalt. Nad ei läinud tormama ning said oma võimaluse ning kasutasid ära. Ning Ukraina domineeris ainult seal esimesed 30-35 minti.

Prantsusmaaga saadi oma värav kätte, aga kahjuks lasti endale tagasi lüüa. Teisel poolajal olid nad kaitses põhimõtteliselt.

 

Enne turniiri algust ütlesid Inglased, et nad mängivad kaitsest lähtuvalt ja siiamaani on nad sellega hästi hakkama saanud.

 

Nende kaitse on 0 pmst. Ukraina meestel ei ole lihtsalt piisavalt oskusi, et sisse lyya. N2iteks see Iarmolenko peaga l66k jne... No kus oli kaitse? Kaitses on augud sees. Vbla kui Ukraina ei karistanud neid 2ra, siis Itaalia teeb seda kindlalt. Seal sellised tehnilised ja kiired ryndajad.

Tuleb siis v2lja, et ryndes on Inglismaa sitt, kaitses sitt, poolkaitses sitt, kus siis nad head on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nende kaitse on 0 pmst. Ukraina meestel ei ole lihtsalt piisavalt oskusi, et sisse lyya. N2iteks see Iarmolenko peaga l66k jne... No kus oli kaitse? Kaitses on augud sees. Vbla kui Ukraina ei karistanud neid 2ra, siis Itaalia teeb seda kindlalt. Seal sellised tehnilised ja kiired ryndajad.

Tuleb siis v2lja, et ryndes on Inglismaa sitt, kaitses sitt, poolkaitses sitt, kus siis nad head on?

See, et Ukrainlased said 1-2 lööki kuskilt kasti seest ei ole mingi hull asi. Inglismaale löödud väravad on kõik tulnud väljast poolt kasti ning see näitab, et kaitse funkab.

Ning nüüd kui Rooney ka Inglismaal tagasi on siis see annab kindlasti vunki juurde.

 

Aga olgu ma teleka ette.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Inglismaa teeb kindlasti Itaaliale ära:D. Rooney on kindlasti inglastele üks pluss...


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oii rsk, mis uss juba tuli :D Itaalia võtab oma siit :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Selline mäng juba:D. Terve mäng nii on, siis suren südameatakki ära vist..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Inglismaa mängib üli hästi ikka :D

Minu arust domineerib ikka Itaalia :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu arust domineerib ikka Itaalia :D

 

Ma arvan, et ta mõtles seda naljana.

 

Ise selles mängus erapooletu pakun 1-0 võitu Itaaliale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1+ olen ka Inglismaa poolt.

 

Ma arvan, et ta mõtles seda naljana.

 

Ise selles mängus erapooletu pakun 1-0 võitu Itaaliale.

 

 

Nüüd siis juba erapooletu? Mõttetu pc-er.

 

 

//Küll Inglased oma kolli ära lõõvad.

Muudetud liikme Marks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas tuleb esimene viik ja lisaaeg? :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Penalt võiks tulla, siis oleks huvitav:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.