Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Tõlkimine]: Inglise keel

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tänan. :)

 

Tiba keerulisem, ei tea kas saab ära tõlkida, sest see on üsna spetsiifiline.

 

" For example, if Weather Tolerance parameter is set at 10, the track condition limit is reached when the gap from Weather Usage parameter for current tyres and the track condition is higher by 10 units respect the gap from Weather Usage parameter for other tyres and the track condition. "


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

" Näiteks, kui ilma sallivuse parameeter on pandud 10 peale, raudtee seisukorra tingimuse limiit on täis jõudnud kui lõhe ilma sallivuse parameetriga praegustel rehvidel ja ilma tingimus on kõrgem kui 10 ühikut, austa lõhet ilma sallivus parameeter teiste rehvide ja ilma tingimusele. "

 

Paremini ei suuda mina :).


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
" Näiteks, kui ilma sallivuse parameeter on pandud 10 peale, raudtee seisukorra tingimuse limiit on täis jõudnud kui lõhe ilma sallivuse parameetriga praegustel rehvidel ja ilma tingimus on kõrgem kui 10 ühikut, austa lõhet ilma sallivus parameeter teiste rehvide ja ilma tingimusele. "

 

Paremini ei suuda mina :).

 

Hetkel su tekst tundub mulle google translatena. Ma ei saanud korralikult aru isegi eesti keeles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kasutasin google translatest ainult paar sõnad, nt ühikut.

Kõik peaks olema õige, aga proovi ainult laused õigesse järjekorda panna.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.