Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline PlayFriik

Rating system.

Soovitatud postitused

Külaline PlayFriik

Tere. Mõtlesin panna siis oma lehele hinnangu süsteemi (http://www.tutorialswindow.com/Web-Development/Javascript-tutorials/Creating-5-Star-Rating-System-Using-JQuery-PHP-MySQL-83.html), kui alla poole kerida, siis seal on varsti näha "Step 2: The jQuery part" seal juures on ka kohe kood. Ma ei saa aru, kui ma teen nt sellise faili nagu "star.js" ja salvestan ära, siis laen netti üles ja peaks nagu see javaskript toimima ju? Mul aga see ikka ei funka... Ehk keegi mõistab seda javascripti rohkem ja aitab natukese sealt edasi saada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.tavaservud.hourb.com/mangud/street-sesh.html

 

See javascript peaks aktiveerima rohelised 'tähed', aga minul ei tee see midagi. :(

 

// Hinnang all olevad tähed.

 

Amazing, eks nüüd on näha seda kurikuulsat kodulehte, millega sa abi ainult tahad!

 

//ega kui sa faili salvestad, ei tähenda see kohe et see töötab. sa pead asjad omavahel ühendama ka!


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)

tööle saad selle selle tag lisamisega ja sa pead selle lisama index, ma ise tavaliselt ainult sinna panen

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas
Amazing, eks nüüd on näha seda kurikuulsat kodulehte, millega sa abi ainult tahad!

 

//ega kui sa faili salvestad, ei tähenda see kohe et see töötab. sa pead asjad omavahel ühendama ka!

 

Abi keelatud küsida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida ma vingun su kallal?

Kohe ütlen:

Sa jääd mulle tõsiselt ette juba, sa saad töö, õpetus on olemas, sa ei saa ikkagi asja üles, no kui tumba saab inimene olla?

http://php.about.com/od/learnphp/p/learn_php_free.htm palun, hakka algusest õppima, hari ennast palun natuke. Usu mind, Teile endale kasulikum...


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
tööle saad selle selle tag lisamisega ja sa pead selle lisama index, ma ise tavaliselt ainult sinna panen

nii pead tegema et see asi töötaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Author of the topic Postitas

Ei toimi.. Kopeerisin ja pastesin sinna faili, aga ikka on tähed hallid, kui hiire peale liigutan.

 

// Errorit nagu pole.. Lihtsalt tähed ei aktiveeru, et hinnata...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)

sellest star.js ei piisab sul peab olema veel neid kui ma ei eksi siis peab midagi taolist olema ka lisaks

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

mysql asjad on ilusti tehtud tabelid ja phpmyadmin sisse loodud need tabelid jne ? ma vaatan seda õpetust seal, et tal auto tabel install nii ma aru sain kas see ikka tehtud ja need andmebaasid paigas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Suhteliselt raske on sind aidata, kui sa ise ka aru ei sa, mida sa õigupoolest teed. Ühtegi rida javascripti sinu antud lehel ei jookse, kui oled kuskil salaja oma arvutis neid lisanud, siis lae palun üles ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Näe, otsisin Teile ilma vaeva nägemata scripti

http://www.ssdtutorials.com/tutorials/series/star-rating.html

 

Sama põhimõte, ainult kergem Teil üles seada!

 

sa oled siin kuuaega, kui sedagi, ja sul on 250 posti. Ma olen siin foorumis liige juba pool aastat, ja pole sinna lähedale.

Pane oma pauk kinni kui ei meeldi midagi ja ära spammi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.