Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline PlayFriik

Uudiste skript.

Soovitatud postitused

Külaline PlayFriik

Tere, kas kellegil on uudiste skript? Tahaks oma kodulehele uudiseid lisada, aga ikka väga vastik on küll seda INDEX'it uuendada koguaeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

mul muidu olekas korralik uudise süsteem aga seda ei tahaks äitahh eest välja jagada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled lihtsalt üks post counter, sul ei ole midagi hinnalist, kõik mis sul on on tasuta saaud netist. Niiet mokk maha.

 

OnTopic: PHPCenterist uuri, seal neid kõvasti..

 

Ja leiab skripti, järgmine teema pealkirjaks on:

"Vajan abi Uudiste skriptiga"


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sa oled lihtsalt üks post counter, sul ei ole midagi hinnalist, kõik mis sul on on tasuta saaud netist. Niiet mokk maha.

 

OnTopic: PHPCenterist uuri, seal neid kõvasti..

kui sa midagi ei tea siis ära tule oletama siin. mis hetkel teed on puhas laimamine

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise tegin just ühe, kui huvitatud,siis PM.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks te kohe teda maha tegema hakata? Äkki soovib, et keegi omast kogemusest pakub midagi head või on piisavalt heatahteline, et enda tehtud tööd lahkelt jagada? Ei saa aru teist, tõesti.

 

Ma usun et see on rohkem mulle mõeldud. Põhjendan ka ära...

Mis mõtet on jagada tööd inimesele, kes ei oska isegi php-d ja mysqli ära ühendada? Kes ei saa aru, mida tähendab unknown column?

Mul lihtsalt kõrini, kui ma teeks talle töö valmis, hakkaks ta mind pinnima. Kle kuidas ma käima panen ou mis kus mida miks aita palun palun.

Mul pole aitamise vastu midagi, küll aga on kõige ette-taha ära tegemise vastu. Kui kellegil palju vaba aega, lasku käia. Mina lihtsalt ei viitsi oma aega raisata orja mängimisega.


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma usun et see on rohkem mulle mõeldud. Põhjendan ka ära...

Mis mõtet on jagada tööd inimesele, kes ei oska isegi php-d ja mysqli ära ühendada? Kes ei saa aru, mida tähendab unknown column?

Mul lihtsalt kõrini, kui ma teeks talle töö valmis, hakkaks ta mind pinnima. Kle kuidas ma käima panen ou mis kus mida miks aita palun palun.

Mul pole aitamise vastu midagi, küll aga on kõige ette-taha ära tegemise vastu. Kui kellegil palju vaba aega, lasku käia. Mina lihtsalt ei viitsi oma aega raisata orja mängimisega.

 

Kui niipidi vaadata siis küll. Oleneb täitsa inimesest, kuid jah, tema jutust ei tundu tal väga palju oskusi just olevat.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma usun et see on rohkem mulle mõeldud. Põhjendan ka ära...

Mis mõtet on jagada tööd inimesele, kes ei oska isegi php-d ja mysqli ära ühendada? Kes ei saa aru, mida tähendab unknown column?

Mul lihtsalt kõrini, kui ma teeks talle töö valmis, hakkaks ta mind pinnima. Kle kuidas ma käima panen ou mis kus mida miks aita palun palun.

Mul pole aitamise vastu midagi, küll aga on kõige ette-taha ära tegemise vastu. Kui kellegil palju vaba aega, lasku käia. Mina lihtsalt ei viitsi oma aega raisata orja mängimisega.

 

Ega selline asi ei meeldigi kellegile, aga keegi on alguse saanud kuskilt. ehk keegi on neid aidanud.

Mind on aidanud niimõnigi inimene, ja neile ma olen suure tänu võlgu, ilma nendeta ma ei oskaks sittagi vist ;) Niiet imo kõik on kadedad lihtsalt. oleks mul aega ja viitsiks otsida, annaks korraliku skripti :D mul olemas isegi, aga see ühe disaini sisse ehitatud vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.