Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mis te ütlete selle klipi peale? Tuleb vist hakata taimetoitlaseks... Kohutav mida loomadega tehakse ja siis veel ära süüakse.

Ma tean, et söömine on normaalne aga sellises urkas ei saa sigu pidada..

kui soovite rohkem lugeda siis: http://www.ohtuleht.ee/476244

 

N.B! Nõrganärvilistel mitte vaadata!

 

Muudetud liikme pisargaas.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eitea mina mis siin imelikku on, mingi muu meloodia taha panna ja oleks täiesti tavaline vid, need sead kes seal üksikult olid, kelle peal tallati, need on nõrgad/haiged sead, ei saa midagi parata.

Ja cmon nagu, sa ei saa siga pidada hotellis, ole nüüd mõistlik kuskilt peab ju kasum ka tulema, kui sa sigu kuskil hotellis pead siis ilmselgelt sul on kulutusi rohkem kui sissetulekut.

Ma isiklikult ei leia siit videost midagi imelikku.

 

Ja minugipoolest hakka taimetoitlaseks, see on puue minuarust.

 

// ma arvan et selle artikli tegid mingid linna klemmid, kes pole peale klaaspaneelide muud näinudki

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris kohutavad inimesed lasevad vaestel seadel piinata .

Sellised kohad tuleksid kinni panna ja Inimestele Kopsakas trahv anda selle eest ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti niisama asjast ei räägita aga peab Atsiga nõus olema samuti.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eitea mina mis siin imelikku on, mingi muu meloodia taha panna ja oleks täiesti tavaline vid, need sead kes seal üksikult olid, kelle peal tallati, need on nõrgad/haiged sead, ei saa midagi parata.

Ja cmon nagu, sa ei saa siga pidada hotellis, ole nüüd mõistlik kuskilt peab ju kasum ka tulema, kui sa sigu kuskil hotellis pead siis ilmselgelt sul on kulutusi rohkem kui sissetulekut.

Ma isiklikult ei leia siit videost midagi imelikku.

 

Ja minugipoolest hakka taimetoitlaseks, see on puue minuarust.

 

// ma arvan et selle artikli tegid mingid linna klemmid, kes pole peale klaaspaneelide muud näinudki

 

no jah sull on endal lamba embleem selle pärast sa ajadki sellist juttu ;)

sa vaata mis pori seal on ja mis asju nad söövad .

sa tahad süüia mudast liha ?

eriti ei tahaks .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kolmas lause sinu öeldust, räägib sellest, kui harimatu sa oled :)

no jah sull on endal lamba embleem selle pärast sa ajadki sellist juttu ;)

sa vaata mis pori seal on ja mis asju nad söövad .

sa tahad süüia mudast liha ?

eriti ei tahaks .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kolmas lause sinu öeldust, räägib sellest, kui harimatu sa oled :)

 

Tuli viga sõnas tahad medalit ?

lammas BÄÄÄÄÄÄÄ BÄÄÄÄ .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ta ei pea kirjaviga silmas vaid lause ideed


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta ei pea kirjaviga silmas vaid lause ideed

 

aga mis seal oli midagi valesti õeldud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no jah sull on endal lamba embleem selle pärast sa ajadki sellist juttu ;)

sa vaata mis pori seal on ja mis asju nad söövad .

sa tahad süüia mudast liha ?

eriti ei tahaks .

Ega nad seda si*ast siga sul otse müüma ei hakka. Enne pestakse ära, nülitakse ja tehakse muud vajalikud asjad. Poed lihtsalt ei võtaks muidu vastu neid. Asi on hull tõesti, aga arvan, et need loomakaitsjad, kes neid pilte tegid, tegid asja kordades hullemaks...

Ma võin sulle toppida kõhna inimese pildiga video, kus on kurb meloodia taga ja sa tunned juba siis rängalt kaasa talle, teadmata, et tegelt ta ise tahab selline olla..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt naelapea pihta! 5+

Ega nad seda si*ast siga sul otse müüma ei hakka. Enne pestakse ära, nülitakse ja tehakse muud vajalikud asjad. Poed lihtsalt ei võtaks muidu vastu neid. Asi on hull tõesti, aga arvan, et need loomakaitsjad, kes neid pilte tegid, tegid asja kordades hullemaks...

Ma võin sulle toppida kõhna inimese pildiga video, kus on kurb meloodia taga ja sa tunned juba siis rängalt kaasa talle, teadmata, et tegelt ta ise tahab selline olla..


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega nad seda si*ast siga sul otse müüma ei hakka. Enne pestakse ära, nülitakse ja tehakse muud vajalikud asjad. Poed lihtsalt ei võtaks muidu vastu neid. Asi on hull tõesti, aga arvan, et need loomakaitsjad, kes neid pilte tegid, tegid asja kordades hullemaks...

Ma võin sulle toppida kõhna inimese pildiga video, kus on kurb meloodia taga ja sa tunned juba siis rängalt kaasa talle, teadmata, et tegelt ta ise tahab selline olla..

 

mingi osa mudast jääb sisse pese kasvõi 100 korda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sead püherdavad looduses kah mudas, niiet sa sööd seda ikka. Porganditel ja kartulitel võib kah mulda peal olla, kedagi ei koti, sest see ei tee sulle midagi. Häbiväärne on muidugi see, et nad peavad oma sitas püherdama ja surema, kuid maailmas rahvaarv kasvab. Toitu tahavad kõik, kasumit tahavad kõik.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mingi osa mudast jääb sisse pese kasvõi 100 korda :)

 

sa räägid seda juttu tõsiselt ?


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pean Atsi ja Cmxz-ga nõustuma.

Need kes seda filmisid , pole ilmselt kunagi maal käinud! Mina , kui maapoiss võin õelda , et päris sellistes tingimustes neid ei kasvatata , kuid põhimõte jääb samaks , lihtsalt nad püherdavad ainult enda, mitte ka teiste sigade rooja sees.

Ja kulla inimesed , Eesti on Euroopa liidus , kas te tõesti arvate , et letti visatakse mingi kole ja must lihakamakas , ning lastakse inimestel osta? Sellise asja eest on kindlasti mõni seadus :)

Ja see muusika tõesti paneb ikka poole juurde siia , pange mingi läbulaul asemele , ja näete sigade igapäevast toredat elu :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Urkas.. Hah. Suht hästi elasid seal videos ... Hullematki nähtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Video iseenesest ei ole midagi hullu, kuid tingimused peaksid olema ikkagi tunduvalt paremad. Nagu ka seal Õhtulehe artikklis on ära mainitud, haigestunud ning vigased sead ei tohiks olla teiste seas, paar tükki olid vist isegi surnud.

Minu teada stressis siga letile ei lasta. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa inimestest aru. Kas neil pole enam midagi paremat teha? Mida järgmisena, loomadele hääleõigus? -_-

 

Inimene sööb liha ja nii on see olnud läbi sajandite ning ega loomi pole siis enne paremini koheldud. Nüüd järsku mingid hullud aktivistid platsis, et miks te kohtlete loomi nii halvasti bla bla bla...

 

Mulle meeldib liha ja eriti ei huvita, kust see pärit on, peaasi, et vastab kehtestatud standartitele.

 

Teema algatajale:

Järgmisena pane siia nälgivate neegrite video, see ka jube asi.

 

Et siis jutu moraal:

Mõttetu selliseid asju postitada. See läheb peale ainult pubekatele, kes sellepeale enam liha ei söö paar nädalat :D

MEAT IS MEAT!


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ma ei saa inimestest aru. Kas neil pole enam midagi paremat teha? Mida järgmisena, loomadele hääleõigus? -_-

 

Inimene sööb liha ja nii on see olnud läbi sajandite ning ega loomi pole siis enne paremini koheldud. Nüüd järsku mingid hullud aktivistid platsis, et miks te kohtlete loomi nii halvasti bla bla bla...

 

Mulle meeldib liha ja eriti ei huvita, kust see pärit on, peaasi, et vastab kehtestatud standartitele.

 

Teema algatajale:

Järgmisena pane siia nälgivate neegrite video, see ka jube asi.

 

Et siis jutu moraal:

Mõttetu selliseid asju postitada. See läheb peale ainult pubekatele, kes sellepeale enam liha ei söö paar nädalat :D

MEAT IS MEAT!

 

Eino eino, asi muutub koledaks siis kui need kärvanud, kasvajatega ja muud moodi haiged ja vigased tulevadki sinu lauale seakarbonaadi või singina, kui juba kohtlemine ja elukvaliteet on niivõrd nigelad, siis ma ei imesta et need samad vigased loomad tehakse ka "süldiks" meile, iga notsu on arvel, tho.

Mingi psühholoogiline effekt oli küll eile, külmikust sinki võttes... ja ülla-ülla see põrsas oli pärist just ühest neist sigalatest, see ajas ikka isu ära küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi pole sitta surma surnud ja kui on siis sitt sitt olnud ;D.Olid vanasti sellised olukorrad ja kedagi ei huvitand vaid kiitsid takka kui sõid siga.Proovige ise karjatada nende EUROnõuetega, isegi kanadel on peavad olema sellised uhked puurid.


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.