Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu csi video ! :)

Soovitatud postitused

VIP
haamer mottega mottega sa siia oma video postitad siin ongi koik rune ajud se on runescape foorum. mine ma ei tea kuhu ja arene edasi. cs moviedes pole kokku mängu mingi bullshit movie sul- OSTA SKILL ENDALE @ brain.ee

 

Sa oled vabsjee no brain .

T6ru pole teema , kus sul sõna õigust :)


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks sa selle saasta panin neonetti? See on STIIMERITELE ainult ja sina oled nonstiimer! Ja kui kriitikat ei kannata, siis pole mõtet panna midagi ülesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw ma olin steamer ma enam ei m2ngi sa noob 2ra mölise sa oledi se non steamer...Davai patsime et olen steamer ???!!! Krdi paks lehm...

Sul võib ju steam olla, aga süda jääb ikkagi nonstiimeri omaks ohmakas. Ja kui sa ei jaga et su vid on halb, ei vigiseks sa niipalju. Ja vaata kuhu sa paned oma videosi. See et "youtuubi" nohkarid sulle häid kommentaare teevad, ei tähenda et sa nüüd proffesionaalne cs moviemaker. Cs muuvidel on ikka sitaks parem kvali ja edition. Ja csi videosi ei näidata youtubest vaid antakse dl link idioot. Rohkem ei viitsi sinuga jamada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sul võib ju steam olla, aga süda jääb ikkagi nonstiimeri omaks ohmakas. Ja kui sa ei jaga et su vid on halb, ei vigiseks sa niipalju. Ja vaata kuhu sa paned oma videosi. See et "youtuubi" nohkarid sulle häid kommentaare teevad, ei tähenda et sa nüüd proffesionaalne cs moviemaker. Cs muuvidel on ikka sitaks parem kvali ja edition. Ja csi videosi ei näidata youtubest vaid antakse dl link idioot. Rohkem ei viitsi sinuga jamada.

 

Owned


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rax õpi MÄNGIMA !!!

Kokkumäng on sitax hale ;D

Ebaloogiline on see et sina tulistad ja killid aga nemad ei tee ühte laskugi :D

Ja see granaga kus sa tapsid 4 inimest korraga sellepeale sain kõvasti irnuda ;D


Noorukid , ärge suitsetage ega jooge , elu on ilus ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.