Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tere! Mul on plaan osta uut läpakat, seda praegune DELL n5110 ei täida enda kohustusi kõige paremalt, samuti 3.5kg kotis tassida igapäevaselt pole väga meeldiv.

 

Tahan osta korraliku õhukest läpakat, mis teeks oma töö korralikult ära. Olen kasutanud windowst terve elu, aga viimased läpakad Apple poolt tunduvad väga head olevat. Igatahes ma ei kujuta kuidas on üle minna windowsilt macile.

 

Kas osta Macbook Air, Macbook Pro, DELL 15Z ( kaalub võrdlemisi palju ), või midagi muud.

Suur tänu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

PS: Macile võid panna ka Windowsi peale kui isu tuleb.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
PS: Macile võid panna ka Windowsi peale kui isu tuleb.

Seda varianti ka uurisin, aga aku peab 4.5h vastu, kui maci peal jookseb 7h. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Macbook air jääb ikka kindlasti netbooki klassi kuna sellega erilist mängu ei tee. ise võtaksin airi kuna läptopi point on ikka mobiilsus


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Aga proovi Acer Apspire 4830TG, mis Klickis ilusti olemas. Sain ka just selle, ja akut kuni 8 tundi, 6 ikka kindlasti kui ei mängi. Ekraan on 14 tolli, mis on täpselt paras minu arvates. Mobiilsusest siis, et on üpris kerge ja normaalselt õhuke, arvestades, et peal i3-2330M, NVIDIA GeFrce 540M (2GB) Optimusega muidugi, 4GM RAMi, 640GB HDD ja veel igast kraami. Soovitan sul uurida seda, eriti kui sa veel hinda vaatad.

 

http://www.klick.ee/acer-aspire-timeline-4830tg.html

 

Kui tahad "Ultra-raamatut", siis Zenbook on ikka päris korralik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ohsaa, Myss, kus raha saad?

Macbook on rohkem selline pe**** arvuti nagu tark vanakooli itimees kunagi lausus oma YT videos.

Kusjuures kuskilt lugesin, digi vist oli, et Asus tegi ka miskit Macbook Airi sarnast, sama õhuke ja kerge, conf oli täiesti korralik; i7 ja miski mid-class videokiirendi; SSD ketas jne.

 

Aga davai, räägi, mis kohustusi su tulevane tööloom vajab?

Tegelt räägime kunagi MSN'is, sest ilmselt taaskord ma kaon jälle paariks päevaks/nädalaks foorumist ära ja alati ei pruugi meelde tulla, et oh, keegi vana semu vajas abi :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.