Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Euroopa Liidust väljastpoolt tellides on üle 22EUR maksval kaubal juures käibemaks ja üle 150EUR maksval kaubal lisaks tollimaks. Seega küsimus, miks just Amazon? Impordikulud on suured ja aega võtab nädalaid, et kaup kätte saada. Kas nad saadava asjad kohale? Jah, kui asjal märgitud juurde, et eksporditakse Eestisse.

Kasuta parem ebay.co.uk, ei ole neid mõttetuid makse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.

ma seda ebay.co.uk vaatasin aga regamise ajal ei saa ju Estonia see inimene võtta ju sest seal pole Estoniat

 

E:// vabandad seal peab ju muutma ka Countery mida ma kahjuks enne tähele ei pannud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
palju maksab aga kohale tuuakse ilusti ja probleeme ei teki, tean omast kogemusest.

kui ma sõbra kaudu ostsin siis ta küsis minult selle hinna ainult mis oli ebay ja ta ütles et rohkem ei peagi maksma kui tookord £4.50 ~ € 3,61

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.