Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MÜÜA Kiisu ja Estgamers serverid!!

Soovitatud postitused

Aeg on tulnud edasi liikuda ja vanad head serverid uuele kodanikule üle anda. Sedapuhku panen müüki KIISU ja Estamers serverid (ehk kogu VPS, mida zone.ee mulle rendib). Serverid on üle 2 aasta vanad ja IP-d juba paljudel kindlasti lemmikutes. Kuna endal pole viimane aasta üldse aega olnud serveritel eluvaimu sees hoida, siis arusaadavalt on ka mänguelamus kannatada saanud. Kiisu Surf pubi on aga endiselt väga populaarne ning alles kuu tagasi olid ka EstGamers DR ja Kiisu Surf DM... Parimatel aegadel võis kuus üle 200€ krõbisevat tasku pista - seda siis vippide ja adminite pealt. Siin ka siis üks näide:

payout.PNG

 

Alghind sümboolne 100€, mille võid ilmselt juba esimesel või teisel kuul tagasi tasku pista.

 

Serverite ip-d võib leida foorumist: http://www.estcs.eu - selle võin kerge lisatasu eest kaasa anda

Head pakkumist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2 pakett , ma arvan , see 25.50 kuus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

dr oli kunagi kuulus nüüd väga ära vajunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dr oli kunagi kuulus nüüd väga ära vajunud.

 

Olen sinuga nõus.Dr oli minuarust väga hea.(Vähemalt ise pelasin seal palju ja olin ka korrapidaja)Kui mul oleks niipalju raha, siis kindlasti võtaks, teeks kasu mu kommuunile.Aga vot kahjuks pole ..


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dr oli kunagi kuulus nüüd väga ära vajunud.

 

 

Tean') tean ka seda kes selle serveri tyhjaks ajas seesama Zlow. vms.. rààkis skypes kuidas ta pani k6igile freebanni ja ss jagas skype konvis parooli ja paljud hakkasid sellega freebannima.. see sama tyyp oli ka cs-gamersis freebanner:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tean') tean ka seda kes selle serveri tyhjaks ajas seesama Zlow. vms.. rààkis skypes kuidas ta pani k6igile freebanni ja ss jagas skype konvis parooli ja paljud hakkasid sellega freebannima.. see sama tyyp oli ka cs-gamersis freebanner:)

 

See tont kaotas esimese laksuga õigused ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Server pannakse kohe-kohe (mõne päeva jooksul) kinni. Kes on huvitatud omale hea ip soetamisest sisi võtke kiirelt kiirelt ühendust. Annaksin sümboolse 25-75 euri eest ära. Vastasel juhul läheb server lihtsalt kinni ja edasine saatus pole enam minu ega teie otsustada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.