Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Xperia 8, ekraan pe**us.

Küsimus

Nonii.

Varastati siis mingiaeg mult x8 ära ja nüüd tuli see rott välja(tegelen eraldi temaga). Sain telefoni tagasi nii, et kõik korras aga ekraaniga mingi jebla. Tundub, et kõik värvid on alles, kuid ei suuda ühilduda. Lülitan sisse, no peast tean seal kus-mis asjad eks, nii saan hakkama. Aga displei ei näita midagi. Ainult värvilised jooned ja hästi-väheke on mõnest kohast ka näha teksti.

Tegemist siis katkise displeiga või on misgit muud viga?

Oleks abi vaja.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Display äkki?

 

Pole päris kindel, sul telefonil garantiid pole? Sealt saaksid kindlasti vastuse!

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Display äkki?

 

Pole päris kindel, sul telefonil garantiid pole? Sealt saaksid kindlasti vastuse!

 

Leitud telefon.

Tead ehk, kus Tallinnas asuvad nn. "mitteametlikud" parandused vms. Et ei oleks nt. mingi elioni enda oma vaid selline, kus lihtsalt viid telo ja selle ajaloo kohta ei küsita midagi?


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Leitud telefon.

Tead ehk, kus Tallinnas asuvad nn. "mitteametlikud" parandused vms. Et ei oleks nt. mingi elioni enda oma vaid selline, kus lihtsalt viid telo ja selle ajaloo kohta ei küsita midagi?

 

Kahjuks ma elan kesk-eestis seega ma ei oska sulle seda küll öelda, kuid sa võta telefon kaasa ja mine nt EMT, Elisa või Tele2 esindusse (vali ise milline sul kõige lähemal on) ning küsi esindusest et mis viga võib olla ja kui palju parandus üldse läheks maksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kahjuks ma elan kesk-eestis seega ma ei oska sulle seda küll öelda, kuid sa võta telefon kaasa ja mine nt EMT, Elisa või Tele2 esindusse (vali ise milline sul kõige lähemal on) ning küsi esindusest et mis viga võib olla ja kui palju parandus üldse läheks maksma.

 

Selge, tundub vist kõige etem tõesti.

Mind lihtsalt huvitav, kas selle displeiga on täitsa peppus või on see kuidagi veel nn restarditav.

Tänud sulle, sain vist oma vastuse.

 

Teema jätan lahti, ehk kellegil veel ideid.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.