Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nali Naljaks, kohe warne loopima??

Soovitatud postitused

VIP

Reeglid on reeglid, kui ei sobi tõmmake minema...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

+1 m6uk.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Nali naljaks, Kusi kaljaks, perse paljaks.

 

Vean kihla et nad saavad mute;)

 

Sa oled vähemalt 2-3 korda saanud erinevate kasutajatega perm banni scam eest ja palun ära tule eietama.

 

Tü*a saa aru ma pole kedagi scamminud vahvel.net foorumis, millal te inimesed aru saate??

 

krt see et minukohta tehakse teemasid, sellest mida ma pole teinud, see jumala apsurdne ju..

 

Sama hea lasen kuskile narva jutu lahti et sa masturbeerisid kuskil sillapeal kunst vagiinaga, ei oleks sul hea ju... aga näen, vahvel.net usub kõikke...

Muudetud liikme Malossi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ftkz tegi teema kus sa varastasid ta vahvel.net kasutaja jne. Pole sa midagi nii süütu lambake.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vean kihla et nad saavad mute;)

 

 

 

Tü*a saa aru ma pole kedagi scamminud vahvel.net foorumis, millal te inimesed aru saate??

 

krt see et minukohta tehakse teemasid, sellest mida ma pole teinud, see jumala apsurdne ju..

 

Sama hea lasen kuskile narva jutu lahti et sa masturbeerisid kuskil sillapeal kunst vagiinaga, ei oleks sul hea ju... aga näen, vahvel.net usub kõikke...

Nii halb koht siis või? Mis sind siin küll kinni hoiab, kui kõik sulle liiga teevad? Rahune maha ja ära tee endale häbi. Kuidas mina pole märganud, et juhtkond liiga teeb, kuigi mul poste 10 korda rohkem kui sul? Analüüsi oma sõnavõtte ja saad äkki aru, milles viga.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ftkz tegi teema kus sa varastasid ta vahvel.net kasutaja jne. Pole sa midagi nii süütu lambake.

 

Eks ta ise oli süüdi selles, tema nussis minu webspell koduka ära kunagi, (vanem versioon oli, sql inject oli kerge selle peal). Seega tuli tõhus moment teha tagasi talle :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oli sul vaja siis temaga nssida ? MüüaArvuti oli sul kasutaja, lihtsalt tuli mute ja oppa teeme uue kasutaja siis kohe.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei tea mida üelda, kuid minuarust ( JUST MINU ARUST) on siin foorumis kh mingi väljasöömise komme kuskil sees.

 

 

Ühel oli tõesti õigus, vahvlis pole naljamehi, igaüks enamasti, kes on üritand nalja teha, naerab omaette arvutitaga.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Markss-il mingi 5 kasutajat :D

 

Markss-il mingi 5 kasutajat :D

 

E: Arvan, et teema võib sulgeda.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tal on olnud juba ammu siin uus kasutaja:),ma olen vist Blu-le saatnud ka,et tegemist on mzk vist või mingi nimi oli tal.

Ja tal on tõesti mingid lapsikud naljad ,mis pole naljagad vaid puhas loll spämm.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naljad ei ole keelatud. Väike troll on alati lubatud.

 

Teema algataja banned, sulgen teema.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.