Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Eesti] Project-Titanium [Unique Economy]

Soovitatud postitused

VIP

Server on praegu offline kuna katsetame uut serverit -


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uus source peale ja stats reset ka eks? Kui nii siis tunnen kaasa neile kes oma aega raiskasid selle peale.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hetkel veel uut source ei tule, arendame jms.

Ning kasutajad convertitakse üle:)

Niipalju kui mina priva mänginud olen siis väiksemad serverid on alati reseti teinud. Aga kui ei siis hea


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serveri algusajal käsin sees, oli 90% Exion. Tegemist tõesti väga stabiilse sourcega kuid jah, eks olla tõesti huvitavm aga mina isiklikult valiks mõne muu server, ei tea, mingi sitt koos minuarust.

Aga kuna hetkel ei tea mis olukord on, siis mingiaeg astun läbi ja chekin, ehk mu arvamus muutub. :P


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Serveri algusajal käsin sees, oli 90% Exion. Tegemist tõesti väga stabiilse sourcega kuid jah, eks olla tõesti huvitavm aga mina isiklikult valiks mõne muu server, ei tea, mingi sitt koos minuarust.

Aga kuna hetkel ei tea mis olukord on, siis mingiaeg astun läbi ja chekin, ehk mu arvamus muutub. :P

 

Exion? See on täiesti tavaline PI, baasiks oli algselt Project-Insanity V2.0 + ma tõstsin paljudest teistest serveritest asju üle, kuid sellisest serverist nagu Exion ei tea ma midagi. Väga võssa panete oma arvamusega. Mingi sitt koos... No kui ta nii sitt oleks, vaevalt inimesed mängiks, serveris on väga hea economy + väga palju tegevust koguaeg. Kõik on läbimõeldult kokku pandud, ainuke mõttetus on client, mis sai umbes 2tunniga kokku lapitud ja leechitud! Client ongi nüüd see viga, sest serveris on kõige uuemad hiticon meetodid ning ei leia enam uut clienti. Kuid kindlasti mõtlen midagi välja. Halvustavaid kommentaare pole mõtet üldse kirjutatagi, sest EstWar omanikud,notpk(ei mäleta täpset nime) + mina oleme peaaegu ju ainukesed, kes hostivad kui ka koodivad nii Eestlastele serverit, kui ka välismaalastele. See onju kindel, et meid ei saa võrrelda mingite suuremate kommuunide kõrval nagu näiteks on Emps-scape, Near Reality, SoulSplit seal on kogenud jaava programmerid ning suur tiim, kes tegutseb.. Mina olen suht isehakanud, nokitsen serveri kallal, improviseerin, vaatan tutoriaale ning niimodi server arenebki... Kui te ise pole mittemidagi saavutanud, siis pole ka mõtet lampi tulla laitma, et serveris on sitt koos... Tänud lugemast, kui lugesite.

 

Igastahes, loodan lähiajal ka VPS'i soetada + otsin ka uut clienti, et saaks hakata jälle uuendama ja lisaama uusi asju, sest mõtete list on juba suur, mida tahaks lisada :P

 

:w00t:

 

Kui ISEGI mõtleme minna üle täiesti oldschool serverile, siis kindlasti tõstaksime kasutajad üle koos pankadega. Nii, et mittemidagi ei läheks kaotsi. Ja kui ma võtan oldschooli, siis enne, kui ma selle laseks kasvõi beta testimisele. Läheks ikka aega kõvasti, sest ei ole plaaniski teha nii, et võtan kuskilt netist mingi source, muudan nime ja lasen mängima. Kindlasti tuleks kõvasti ennem vaeva näha ning muuta, kui saaks mängida! Nii, et pole mõtet muretseda, et kellegi töö läheks kaotsi, kõik jäeks alles. Kuid noh nagu foorumis öeldud on see kõigest idee alles. Aga kui saab normaalse cliendi, arvatavasti ei tule niipea veel mingeid source muutusi!

Muudetud liikme xxmore'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Server on Offline, sest tegutsen serveri kallal, paljud uuendused, tulekul! Praegu on server ainult testimiseks üleval tiimile. Pole mõtet tulla proovima vana cliendiga logida. Jookseb kokku ning muud ei midagi. Foorumis on lähemalt kirjas!

 

server taas online :)

Muudetud liikme xxmore'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.