Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline taal3

Steam Kasutajate müüa Saiake.

Soovitatud postitused

Külaline taal3
Author of the topic Postitas

valetad nagu ennem Kunsti teemas. Täitsa lõpp tüüp oled. Mul on Msn chatist pic laadin siia siis saad banned ja asi korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
valetad nagu ennem Kunsti teemas. Täitsa lõpp tüüp oled. Mul on Msn chatist pic laadin siia siis saad banned ja asi korras.

 

nagu ma ütlesin, ei pääsenud enda msni sisse, käisin enda vanas (ebuddyga) et teha tehingu temaga. palun ära nimeta mind valetajaks, vägagi ebaviisakas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nagu ma ütlesin, ei pääsenud enda msni sisse, käisin enda vanas (ebuddyga) et teha tehingu temaga. palun ära nimeta mind valetajaks, vägagi ebaviisakas

 

Ma tahan õelda vaid et Saiake sa jäid lihtsalt scammimisega vahele niiet hüva päiva vahvel.ee-st :)_

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

tegid tehingu minuga ja raha saatsin mina sellest on proof ja saada raha tagasi.Rohkem ma sinuga rääkida sellel teemal ei suvatse. Sa tead konto numbrit ja nime kellele raha saata.

 

Ja siin pildil sa küll oma ebuddys ei ole scaled.php?server=812&filename=steamuu.png&res=landing

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegid tehingu minuga ja raha saatsin mina sellest on proof ja saada raha tagasi.Rohkem ma sinuga rääkida sellel teemal ei suvatse. Sa tead konto numbrit ja nime kellele raha saata.

 

Ja siin pildil sa küll oma ebuddys ei ole scaled.php?server=812&filename=steamuu.png&res=landing

 

Ma ei pääsenud enda msnile ligi nagu ma juba ütlesin, praegugi käib recovery

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõttetu vend oled ära aja ila ja maksa raha tagasi. lõpeta ka oma fail äri ära.

 

Kas ma räägin seinaga või sinuga? Juhtmed on liiga pikkad või milles sul viga on et aru ei saa? Steami müüsin teisele tüübile ära, kes arvatavasti tegi 3rd person scami ffs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

Ei idikas mina maksin raha sain kasutaja 2 päevaks ja nüüd tahan raha tagasi rohkem ma sinuga sellel teemal ei vestle. Ootan kirja, et saatsid oma swed kontolt raha minu suunasliikuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Probleemide korral annan raha tagasi garantii 100%

 

Probleem on? Jah

 

Raha tagasi makstud? Ei

 

Järelikult tuleb saiake bannida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina müüsid selle konto ,isegi kui 3rd person scam,pead sina selle kinni maksma .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Kas ma räägin seinaga või sinuga? Juhtmed on liiga pikkad või milles sul viga on et aru ei saa? Steami müüsin teisele tüübile ära, kes arvatavasti tegi 3rd person scami ffs.

 

Sina vastutad, eriti veel kui lubad "probleemide korral 100% raha tagasi"

Probleeme on sul siin esilehel: http://www.vahvel.net/member.php?30600-saiake lausa 3 ma loen välja, seega not the first time.

Niiet sa kas likvideerid probleemi (nagu sa ise lubasid); (samaväärne steam või raha tagasi) or else pead lahkuma siit keskkonnast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina vastutad, eriti veel kui lubad "probleemide korral 100% raha tagasi"

Probleeme on sul siin esilehel: http://www.vahvel.net/member.php?30600-saiake lausa 3 ma loen välja, seega not the first time.

Niiet sa kas likvideerid probleemi (nagu sa ise lubasid); (samaväärne steam või raha tagasi) or else pead lahkuma siit keskkonnast.

 

Kas tagastan raha siis steami ostjale ehk isikule kelle msn oli keks? Steam on tema oma ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raha pead anda tagasi selle isikule ,kes selle sulle saatis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline taal3
Author of the topic Postitas

Omfg mina saatsin sulle 17 eurot ja sain kasutada steamil 2 päeva saadad raha tagasi ka mulle mitte keksle, kelle sa välja mõtlesid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tema saatis sulle raha ning sina oled hetkel süüdi ja pead raha tagasi saatma .

 

 

Ma annan sulle 24h aega see korda teha või oled banned.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuskil pilti ka leiab, et see taal saatis just saiakesele raha?

 

Oled kuulnud ,et osa võtavad võtavad ainult kokkupuutuvad inimesed?*

 

 

 

 

 

Sina said ju selle 17 euri?sina pead selle tagasi ka anda .

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled kuulnud ,et osa võtavad võtavad ainult kokkupuutuvad inimesed?*

 

 

 

 

 

Sina said ju selle 17 euri?sina pead selle tagasi ka anda .

 

Raha tagasi garantii annan OSTJALE kelle vahel toimub TEHING.

Miks keegi aru ei saa, et minu tehing käis Minu ja Keksi vahel, mitte taal'ga!

Raha tagasi garantii toimub ainult ostja vahel, ehk selleks on Keks.

 

Ega ma lampi igaühele garantiid ei viska, teen tehingu kellegi teisega ja siis mingi lampi tüüp tuleb garantiid nõudma?

Mida vi**u te adminid korraldate mulle? Lampi vend tuleb mulle bani sebima, mida iganes

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seleta mulle ära siis ,kes talle selle steami müüs?

Kellelel ta selle raha saatis?

Ja kelle käes ta peaks selle raha siis tagasi saama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.