Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ei saanud ikkagi aru, sorry kui rumal olen aga äkki saad "lollile" selgemaks teha palun?

 

//lugesin uuesti läbi, kas asi on, et mitu inimest teavad su MySQL-i parooli ja sa tahad keelata et sinna juurde ei saaks teha?

Muudetud liikme s0wh4t?'i poolt

eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eih -- Ma mõtlen nagu:

Näide: Cstrike amxbansi 1 tabelitest on "amx_amxadmins", selle sees on veel iga sugused ID, Username, Password jne

Mõtlesin nagu seda, et kas ma saaksin kuidagi seda "amx_amxadmins" keelata, nagu inimene laeb failid ja siis lisab .sql failina, ning tuleb see "amx_amxadmins" sinna, aga kuidagi automaatselt ta selle kustutab või viskab errori et seda ei saaks lisada.. Loodan et nüüd parem INFO. Kui veel aru ei saanud, eks nuputan midagi paremat välja..

 

Aitäh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Ma ei usu, et selline asi üldse võimalik on, MySQL pole selleks loodud. Milleks see hea on? Kasutaja muudab skriptis tabeli nime ära ja kõik töötab edasi. Räägi parem, milleks sul seda vaja, ehk oskan midagi paremat soovitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ehk siis kardan et kui rendin/annan alamdomeeni, siis pannakse peale cracked foorumid/lehed nagu IPBoard ja vBulletin..

Paljud veebihostid kontrollivad saite(alamdomeene), kui leitakse reeglitevastane sisu, siis võetakse leht maha- nii lihtne see ongi.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Veebhost on netpoint.ee -- Alamdomeenid ma lisan siis webs.sr-rp.eu/alamdomeen.

Selle pärast et mõni *tont* tuleb lisab cracked vBulletini ja siis kaebab ära et mina lisasin + saan trahvi ka veel, et olen nimodi kuulnud.

 

Vabandust väljenduse pärast.

Muudetud liikme MacTyX'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Ei ole vist nii... Eks sa pead ise aegajalt kontrollima. Taolisel veebihostil alamdomeenide pakkumine on väga riskantne, iga alamdomeeni omanik, kes vähegi PHP-d oskab, saab ligi kõikidele failidele sinu hostis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.