Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tervist ostaks pure või zerkerit!

Soovitatud postitused

Tere oleks soov soetada endale korralik pure või zerker !

Zerkeri nõuded def 45 (quested ) stre range mage 90+ att võib 80 olla ja hea oleks kui dungi on tehtud , prayer 1-95 .

Pure nõuded combat statsid võiks olla 90+ pray 1-52 , def 1 ja dung tuleks ka kasuks . Võib pakkuda ka veel mingeid muid wildy kasutajasi.

Ostan ainult usaldusväärsetelt ja mõtetu pakkuda mingit saasta ...

NB! Asjaga on kiire ja msni saab pmi teel kui mulle tõesti kasutaja pakub huvi ja hinna suhtes jõuame kokkuleppele .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui on soovi ja pakud normaalset hinda.

 

Main.PNG

 

Questpointe on 286

Olen kasutaja esimene omanik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleks pakkuda üks pure, 75atk ,99str, 3def:(, 94 hp, 97 range, 99 mage, 32 summ , 52 pray, dung on low, dt on tehtud, 2 miniquesti ja 70 cooking vaja addy glovesite jaoks, pank on umbes 1m, 4 päeva tagasi tehtud membuks. Soovi?


"Progress, not perfection."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas ma pole piisavalt usaldusväärne? ennist juba paar posti üleval pakkusin

http://www.vahvel.net/showthread.php?144389-M-Cb-99-Zerker-P2P-4x99-STR-99-RNG-99-HP-99-FM-99-SEB-RSGB-

 

Kui oled huvitatud, sis pm, hinnaga probleeme on sis räägib.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

usaldamises, mismõttes kutt, ma olen senior member, ja ainult oste teind ja ette käinud, viimati müüsin ka ühe kasutaja ära mitte mingiprobleemideta, ma saan aru kui sa räägid inimesest kes on äsja kasutaja teinud ja no feedbacks ja sis sa ütled, et kle peaks mõtlema ja MM-i saab alati kasutada ju kui sul on mingeid usaldusprobleeme.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.