Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas sina oled surmanuhtluse poolt või vastu?  

47 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sina oled surmanuhtluse poolt või vastu?

    • Olen surmanuhtluse poolt!
    • Olen surmanuhtluse vastu!


Soovitatud postitused

Eestis on hetkel surmanuhtluse taastamine vägagi aktuaalne teema, seega algatasin selle teema, et kõik saaksid oma arvamust selle kohta avaldada.

Mis te siis arvate, kas olete selle poolt või vastu?

Mina arvan, et surmanuhtlus võiks olla kasutuses, kuid seda peaks rakendama ainult äärmistel juhtudel. Ehk siis selliste tegelaste peal nagu Breivik, riigireeturid jne.

Samas surmanuhtlus ei pruugi olla ka piisav karistus, kuna see on ju lihtsalt süst. Suts ja korras, mured läinud.

Võibolla oleks parem eluaegne, kuid Eestis saavad need eluaegsed ka enneaegselt välja.

Otseloomulikult on olemas ka alternatiive, näiteks ehitame Eestisse samuti sellise "toreda" vangla, kus eluaegsed karistust saaksid nautida.

960x.jpg

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõrtsukad , vägistajad , riigireeturid ja kõigile kes eluaegset kannavad.

Kuna nad on täielikult mõttetud inimesed siin riigis. Ei ole mõtet neid piinata ja riigi raha kulutada nende peale.

Kuid surmanuhtlusele tuleks määrata ainult neid , kellevastu on kindlaid ja vankumatuid tõendeid.

 

Kui juba niikaugel , siis võiks minumeelest vaimuhaiged ka riigist välja visata/surmata.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuule tõmba kortsu, mis sa hakkad kõiki nottima siin ?

Vargad & säärased pisisulid tehku mis teevad

Vägistajad, mõrvarid, lasteahistajad ja muud sellised elukad, see on rohkem suunatud sellisele grupile mitte Mingitele "lohhidele ja varastele" :)

Igast lohhidele, varastele, pättidele tuleks algatada surmanuhtlus ning ka riigile halvategijatele.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

vastu, see ei ole mingi karistus. ma usun et suurem osa, kes mõistetaks eluks ajaks vangi valiks pigem surmanuhtluse kui kongis passimise, surmanuhtlus on kõvasti leebem karistus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vaidleksin blu'le vastu. Miks peaks korralik kodanik maksma mingi lapsevägistaja söögi ja elupinna eest? Siinkohal arvan ma , et see mis vangiga juhtub ei peaks olema tema enda valida. Asi on põhimõttes , kui neid 20 tükki ära kärvatada , siis ehk teised tõmbavad tagasi.

Hetkel on eurovanglas ehk parem elugi kui mõnel asotsiaalil.

 

Ja ma usun et tohutu enamus oleks enne eluaeg vangis , kui surmanuhtluse valiks , kuna hirm selleees , et sind tapetaksegi ära on ikka väga suur. Eestis on üldiselt vähe neid , kes on eluaegse saanud - selleks peab massimõrva korraldama või terroristiks hakkama.

Ja kui vang tahab ennast ära tappa , siis küll ta selleks võimaluse leiab.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaidleksin blu'le vastu. Miks peaks korralik kodanik maksma mingi lapsevägistaja söögi ja elupinna eest? Siinkohal arvan ma , et see mis vangiga juhtub ei peaks olema tema enda valida. Asi on põhimõttes , kui neid 20 tükki ära kärvatada , siis ehk teised tõmbavad tagasi.

Hetkel on eurovanglas ehk parem elugi kui mõnel asotsiaalil.

 

Miks mitte panna vangid tööle? Oli kunagi üks saade mingi Ameerika range režiimiga vangla, kus vangid pidid tööd tegema, et toitu saada or smth.. Siis ei pea mitte keegi maksma kinni nende toidu ega elupinna eest..


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellise korra jaoks on meil eestisse uut korralikku valitsust vaja. Ja seni kui me euroliidus oleme , pole selline asi ilmselt lihtsalt lubatud.

Ja probleeme võib tekkida tööga , kuna pole korralikul haritud eestlaselgi tööd , ja vangi ei saa välja saata


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina arvan ka, halastuslask oleks liiga leebe. Nad võiks tööd teha oma söögi jaoks + neil vaja tagasi tasuda ju igast kohtukulud ja kahjutasud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen surmanuhtluse vastu eluagne vanglakaristus mõttekam.

 

Kust otsast..?

Värdjad elaksid Eesti riigi kulult edasi. Kuradi suur summa kulub aastas nende idiootide ülalpidamisele..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Paarkümmend aastat võiksid nad istuda kongis ning siis ühel heal päeval ilma ette teatamata tehakse süst ära :sneaky:

Ma arvan, et nende tööle panekust ei tuleks midagi välja. Las istuvad kongis parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kust otsast..?

Värdjad elaksid Eesti riigi kulult edasi. Kuradi suur summa kulub aastas nende idiootide ülalpidamisele..

 

ja kui raha ei läheks nende ülalpidamisele, siis kuluks see muudele idiootsustele nagu me teame väga hästi lasteaedade rahastamise puhul, raha läks TTV-le, siis mingid haiged summad tasuta ühistranspordi hääletusele, kartulitele, küttepuudele. surnud ring niivõinaa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Savisaar proovib tallinnast linnriiki teha.

 

Aga alati võib vangidelt küsida , kas süst või 10 tunnine tööpäev ülejäänud elu :)

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vastu. Tänapäeval eksitakse väga tihti ja vale inimimene, kes polnd tegelikult süüdi saab surmanuhtluse. Absurd no..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poolt, aga ka ainult siis kui on ikka kindlalt tõendid mitte, et ah alibit tal ei ole, tundub kahtlane, kohus tunnistas süüdi, sest kedagi teist ei leitud, teeme nüüd süsti ära ja kõik korras. Nii ei, vaid siis kui on kindlad tõendid ta vastu. Pealegi meil siin Eestis antakse väga vähe eluaegseid, see lohh kes sõitis 3 inimeset surnuks sai ka ju tingimisi paar kuud ja paari päeva pärast sõitis jälle kellegile otsa. Need, kes riigilt varastavad saavad ka ainult paar kuud vangistus ning 2-3 kuu pärast on juba enneaegselt väljas. Eesti riigi kohtusüsteem on lihtsalt nii saast, et siin saaks Breivik 6 kuud tingimisi ning 2 kuu pärast oleks väljas ning elu läheks edasi. Kuskil valgevenes või kuskil siukses kohas panid ju 3 noort meest ühe naise põlema ning siis matsid poolelusalt maha. Kõigi nende isad on suured ninad kuskil poliitikas või kuskil. Algselt pandi kõik 3 kinni, aga natukese aja pärast lasti jälle lahti. Siis kui rahvas häält tõstma hakkas ja nõudis, et nad kinni pandaks ikka siis nii tehti. Lõppude lõpuks kahtlen, et nendega midagi üldse juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Riigilt varastamine pole küll nüüd kuritegu...kui sina ei varasta siis varastab keegi teine...ja see ei kao kuhugi...

Kui sul oleks võimalik riigilt varastada 100k€ ja saad 2kuud või kui oled firma omanik ja hiilida maksudest kõrvale kas sa ei teeks seda siis?...iga mõistlik inimene teeks nii...ja pole vaja muretseda, et riik ei koori sind...oi ja kuidas veel...nt kui sa käid tööl siis sa maksad oma palgast ligi 60% riigile... loe kui seda avaliku vargust

 

Surmanuhtlus pole mingi lahendus...las istub oma 30-40a vangis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Riigilt varastamine on kuritegu esiteks. Kui mul tõesti oleks võimalik riigilt varastada raha siis ma ei teeks seda, sest see eeldab seda, et ma töötaksin riigiasutuses, mida mul pole eriti soovi teha ja kui ma seda teeksingi siis 2 kuu pärast tulen sealt välja, pole mul tööd ega midagi, maine on rikutud ja vaevalt keegi mind siis tööle tahaksgi. Selle 100 000€-ga elaks vast 2 aastat ära, aga edasi?

 

Firma omanikuna võibolla hiilikski, aga ma ei oskaks täpselt öelda seda, sest ma ei tea mis tunne on olla firma omanik ja see sõltub sellest ka, et kuidas firmal läheb. Kui firmal läheb hästi siis miks ma peaks riskima? Kui ei läheks siis äärmisel juhul vast teeks seda.

 

Surmanuhtlus on lahendus. Selle 30-40 aastat maksad SINA kinni, kas sa seda tahadki, et sa saaks neid vägistajaid ja mõrvareid seal ülal pidada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui inimene on paarkümmend aastat kinni, siis ta vabanedes ei pruugi suuta kohaneda selle eluga siin.

Seega suure tõenäosusega ta satub mingil moel jälle luku taha. Nende ülalpidamine oleks minu arvates lihtsalt mõttetu.

Janek mainis, et surmanuhtluse võib saada keegi, kes on tegelikult süütu. Jah see tõenäosus on loomulikult olemas, kuid selleks peab ikka äärmiselt halb õnn olema, kuna surmanuhtlus määratakse väga räigete kuritegude puhul. Pedofiilidest nii palju, et nad tuleks lihtsalt kastreerida ning kongi visata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pooldan täielikult seda. Kuid see peab olema siiski äärmuslik karistus, mitte nüüd iga asja eest. Süü peab olema tõendatud nii, et pole mitte mingusugust kahtlust, et äkki ei teinud seda surmamõistetu.

Kolmeraudses tõi see Helme head pooltargumendid välja ka. Kes tahab see vaadaku tv3playst see uuesti läbi..

Kuid ma 101% kindel, et seda ei tule. "Inimõigused" on liiga moes hetkel.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.