Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Idee realiseerimiseks otsin amxmodx scriptijad

Soovitatud postitused

On siis olemas üks väike idee ja natuke aega nii et oleks vaja kedagi kes väga hästi jagab amxmodx scriptimist, ise hakkan tegelema siis teiste seotud asjadega html/css/js/php/sql. Hosting, mängu server jne olemas.

 

Kontakteeruda irc abil, Quakenet: irc.quakenet.org pm OmIkRoNiXz (/query OmIkRoNiXz)


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis summast me räägime?

sest ma mainin kohe ära et keegi siit tasuta midagi tegema ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kes tahab see leiab

 

kui oleks mingi summa siis siia ma küll ei kirjutaks leiaks teatud kohast scriptijad


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

keviiin sul loogika töötab ? mida "kui oleks mingi summa" sellest teksti juppist sa ei oska interpriteerida ?

 

Siia postitasin sest mõtlen et leidub keegi kes on huvitatud midagi valmis koos teha, kes vb algaja aga tahab kogemust saada.


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei siit sa ei leia mitte kedagi, kes tasuta tahab teha.

Aga võibolla oleks isegi huvitatud. Räägi täpsemalt asjast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ok siis, täpsemalt asjast plaanis teha huvitav algul väike lihtne MOD cs 1.6 jaoks, mul on piisavalt aega tegeleda veebiga ja andmebaasiga, prototüüp juba isegi mingi veebist valmis ja algul Mucxiga plaanisin teha, kirjutas ta mulle isegi mingi koodi valmis parandustega see hakkas isegi tööle nii et oleks vaja kedagi kes ikka oskab enamvähem töötada pawnis andmebaasiga jne ja on ikka kursis kuidas need pluginid, meetodit amxmodxis töötavad.


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ok siis, täpsemalt asjast plaanis teha huvitav algul väike lihtne MOD cs 1.6 jaoks, mul on piisavalt aega tegeleda veebiga ja andmebaasiga, prototüüp juba isegi mingi veebist valmis ja algul Mucxiga plaanisin teha, kirjutas ta mulle isegi mingi koodi valmis parandustega see hakkas isegi tööle nii et oleks vaja kedagi kes ikka oskab enamvähem töötada pawnis andmebaasiga jne ja on ikka kursis kuidas need pluginid, meetodit amxmodxis töötavad.

 

Add - simpletea@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kirjuta nii, et normaalne inimene ka aru saaks. Kirjavahe- ja lauselõpumärgid ei tee paha. Alguses tahtsid väga head progejat, nüüd sobib ka algaja. Kumba sul siis vaja on, otsusta ära.

Muudetud liikme misterx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
normaalne inimene ka aru saaks. Kirjavahe- ja lauselõpumärgid ei tee paha. Alguses tahtsid väga head progejat, nüüd sobib ka algaja. Kumba sul siis vaja on, otsusta ära.

 

jajah unustasin öelda olen venelane nii et ei oska eriti hästi kirjutada/seletada jne eesti keeles. :D

no ma seletasin natuke lahti nii et nüüd siis ise iga üks saab otsustada kas oskab ta seda teha või ei

 

 

 

 

mul MSNi pole


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.