Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi pidi konto ostma, aga nagu ma aru saan siis sa ei taha seda, võiks nagu mainida mitte et ma pean mingi äraarvamismängu mängima ja ootama :)

 

IT- 10€ müün pini


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

28 posti , 2 tehingut , üks tehtud ema läpparist , teine kooli arvutist , tuled minu juttu kommenteerima ? :O

Võin sulle enda historyst pilti teha,pole seal rsi eitea mis ajast + kui saaksin piisavalt hea maini, siis ausaltöeldes on maini kergem parseldada kui stakerit, sest sinusugused ei oska õieti stakeda, jäävad miinustesse, ning tulevad karjuma :)

Stake on business, mitte niisama katsetamine

 

IT- pin 9€

ofc ma ei osta, vaata mis jutt seal sul quitimisest on kui samalajal vahetad maini vastu. seega nty
Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul pole siukeste inimeste peale aega raisata, mul kahju pole see paar eurot, lihtsalt mainisin ära et scammer ja et teised üle ei saaks.

 

Kui sa teema teed ja ta bani saab siis ei saagi enam keegi üle. Praegu ta müüb lihtsalt edasi ning need kes kommentaare ei loe saavad üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.