Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hääletage kindlasti!!!

Teha õpilastele abi foorum?  

43 liiget on hääletanud

  1. 1. Teha õpilastele abi foorum?

    • Jah
      18
    • Mõeldav
      15
    • Ei
      10


Soovitatud postitused

Tere

 

 

Tuli siin vahepeal mõte et teha kooliõpilastele foorum. See käib siis nii et tulevad õppeained, siis teed sinna õppeainesse teema kus sul vaja abi on ja siis need kes oskavad teevad sul selle selgeks. Oleks ka siis seal foorumis nii koolis sisseastumis katsed, kutsekasse, ülikooli, jne. Et siis see oleks kõigile päris hea kellel on mingis aines abi vaja. Mõtte peale tulin ise ja kui enam inimesi on sellega nõus ehk vastavad jah siis annan siin samas teema all teada kuna ma hakkan sellega tegelema. Sellest võib tulla väga hea õpilaste abi foorum. Kui olete sellega nõud või olete kahe vahel siis võiksite ka sellele saitile nime välja mõelda, see kelle nimi on kõige parem on ka foorumis abivalmijate hulgas.

 

Palun mitte seda teemat rikkuda, kui tahad midagi halvasti öelda siis jätke see enda teada. Aga kõik kiidud ja nõuanded on oodatud!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah materialid oleks tasuta, seal toimuvad nii kampaaniaid kui ka muid asju, ja mõtlesin et igal igal õppeaine teemal on veel kodustetööde abi, et kui keegi ei oska siis kirjutab sinna enda ülessande kas valemid, teksti, jne asjad ning kõik proovivad aitada. Loodan, et olete kõik nõud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui mul tekivad küsimused siis kes vastavad? Õpetajad? Mõne teise lamba vastust küll ei usu...ja mis need kampaaniad ja muud asja foorumisse puutuvad?

Vahvlis on ka hariduse teema olemas...ja kõik probleemid saab ka seal korda....kuidas sinu koolifoorum on siis parem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

KAs sa ei oska lugeda? On kirjas, et kui midagi ei meeldi siis jäta see enda teada. Kõik soovitused ja foorumile sobivad nimed pakkuda.

Kas nüüd said aru? Ja vastavad teised inimesed, ja kui isik vastab siis peab vastus olema põhjustatud, kui ei ole põhjustatud siis enda otsustada kas usud või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal on kirjas, et kui soovid midagi halvasti õelda...siia jäta enda teada...

 

Ma ei õelnud midagi halvastiiii....kui sa kriitikat ei talu siis sa ei saagi teadagi oma projekti nõrki kohti

 

Kus see nõrk koht on? Pigem on see sinu viga, et sina targemaid ei usu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Võin veel öelda, et seal on igal kasutajal erinev grupeering, kas Ülikool, Põhikool, Gümnaasium, KHK, Algkool, jne. Need tulevad ma arvan, et teile alati kasuks kui teid keegi aitab. Loodan et olete kõik nõus sellise idee poolt. Kui saan hääli piisavalt ka mõeldav või Jah siis hakkan hoogsalt tegutsema. Tänan teid kes osalevad hääletusel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahtlen, et midagi sellest välja tuleks.. Vähe on tegelikult neid, kes koolialaselt abi paluvad, või vähemasti olen märganud ainult väheseid. Samahästi võib "Küsimused & Vastused" oma probleemist kirjutada ning vastatakse sinna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aga olla võib ikka see ma arvan, et vähemalt kuskiltki saab abi, siis saad vaatada kas mõni on sama ja järeldad, et on õige.

 

Hääletage ning te olete üks headest inimestest kellele meeldib minu idee. Kui oleme saanud tähtaiaks piisavalt ja või Mõeldav vastuseid siis hakkan kohe tegelema Õpilas abi foorumiga. Hääleta ning sa ei kahetse.

 

Hääletage ning võibolla olete see just teie kelle valib Õpilas abi foorum välja 3 moderaatorit kui foorum on avatud.

Muudetud liikme Djos'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt. :)


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt!, võin ka toetada selle projektiga teid!:) Kui on soov võite ühendust võtta PM'i kaudu ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere

 

Tänan kõiki kes vastasid ja olid selle asja poolt. Nüüd aga hakkan ma sellega lähemalt tegelema. Võob olla liitub minuga tegema üks inimene, aga ma täpselt ei tea seda. Nüüdsest palun kõigil pakkuda siia nimesid, mis sobisksid meie õpilas abi foorumile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foorum idiootidele? Väga hea ja täpne...leiab kohe sihtrühma...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KAs sa ei oska lugeda? On kirjas, et kui midagi ei meeldi siis jäta see enda teada. Kõik soovitused ja foorumile sobivad nimed pakkuda.

Kas nüüd said aru? Ja vastavad teised inimesed, ja kui isik vastab siis peab vastus olema põhjustatud, kui ei ole põhjustatud siis enda otsustada kas usud või mitte.

 

Tundub, et sa oled mingi egoist, kes ei kannata kriitikat, vaid ootab ainult häid sõnu?

 

Muidu mõte on hea, ütlen oma jah sõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pants: Ma kannatan küll kriitikat aga inimene võiks enne postitamist teema läbi lugeda.

Naksi: Ka see nimi oleks oleks hea aga see on inimeste solvamine, kes otsivad sealt abi. Ma arvan et ka sina hakkad sealt abi otsima kui midagi tõesti ei oska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.