Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Steam hjacked or stolen can i help me .

Soovitatud postitused

Tere eile õhtul saatis mulle steami mingi faking fake Navi markeloff järgmise lingi http://www.mediafire.com/ ingliskeeles kirjutas umbes, et proovige uut navi HUD-i by.Navi midagi sellist no ma läksin siis seda rada ja uurisin lähemalt polnud viirusetõrje ka aktiivne läks minut aega mööda ja oligi korras steam logoff ja parool ja email muudetud.Saatsin steampowered supporti loodan ,et saan ikka tagasi oma steami.Tähelepanu ärge võtke steamis vastu võõraid isikuid.

 

//eemaldasin lehe - N2pster

Muudetud liikme akron pls'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa see bomba.. ? See saatis eile mulle ka mingit jama aga panin kinni kohe


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Looduslik valik, lollidel pole vaja steami, nu sorry aga tõesti, lähed mingile suvalisele lingile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ära paugu põrna haige alati saab tagasi võtta.Kes tahab steam or cs quited siis palun väga see toimib väga kiirelt: http://www.mediafire.com/ winrar backup and setup ja bye :D

 

//eemaldasin lehe x2 - N2pster

Muudetud liikme akron pls'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teeme nii, et ei jaga viiruse linke. Said õppetunni, võib vast sulgeda teema.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.