Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Palju on läpakad väärt?

Soovitatud postitused

Tervist vahvellased!

 

Kuna kodus vedeles 3 läpakat mida keegi ei kasuta ja millel on mõned vead, otsustasin siis müüa need ära ja osta üks veidi lahjem mänguriarvuti (sest pole nii hull gamer, kuid kui soodsalt saab siis miks mitte)

(ei hakka panema täpselt mingeid võrgukaarte jms, kui lisainfot vaja küsige)

 

Esimene läpakas siis on HP Pavilion dv2000

 

Pilli andmed:

 

Protsessor Intel kahetuumaline 1.5ghz

Videokaart nVidia GeForce (numbrit ei mäleta :/) andis välja dxdiagis 1GB

Kaasas on: karp kui leiab, laadija, raamat, recovery discid (saab panna originaalsätete peale nendelt bootides)

RAM: 2x1GB

 

Töötab nii nagu 2ghz sama pavilioni võimsam mudel. Minecrafti veab välja fullscreen recordimisega FRAPS.

 

Defektid: viskas pange pildi kui uuendada kaardi drivereid, ekraanil triibud (LCD viga, töötab external monitoril perfektselt)

 

Teine: HP pavilion dv6000

Protsessor AMD Turion64 x2 1,8ghz

Videokaart nVidia GeForce 8400 (selle ligidal, ei tea täpselt), mälu 1GB

RAM:1GB+Kingston 2GB

Kaasas on: laadija, karp kui leiab

 

Defektid: Jahutusega oli eelnevalt probleeme (tolmu täis) ja nüüd masin ei jõua teha töid mida ennem jaksas. Muu töötab

 

Kolmas: Fujitsu Siemens Amilo PA1538

 

Protsessor AMD Turion64 x2 1,8GhZ

Videokaart: teadmata (loe defekte)

RAM: 2x1GB

Kaasas on: laadija, karp, raamatud, kõik originaalplaadid

 

Defektid: Emakaart on läbi seega pilti ette ei saa enne kui vahetad selle ära. Puudu on vasakpoolne "windows" nupp. Muu töötab.

 

KÕIKIDEL LÄPAKATEL ON AKU LÄBI! See tähendab et ilma laadijata nad kaua vastu ei pea (olenevalt arvutist, keskmiselt ca. 5 min)

 

Need arvutid on kõik vanad, kuid töötavad mõnede defektidega. Kaasas on ka ostutšekid. Neid on hästi hoitud ja neile on tehtud puhastust (st puhutud välja tolm kust me sellele ligi saime) Neil kõikidel on kaasas RAM mis on neil juba sees. Need arvutid on kõik windows VISTA peal ja dv2000 on pandud originaalsätete peale (st saad arvuti nii nagu poest). dv6000 on vista peal kuid minu kraam ka mille ma müüma minnes kustutan. Plaanin minna kuhugi poodi kuid kui kellelgil huvi et ostaks ühe ära, PM ;)

 

PS Ärge andke mulle soovitusi et uuenda ja saad veidi kasumit. Ei, aitäh. Juba kaalutud ja seda ma ei hakka tegema. Müün kuidas on. Kui midagi tarka öelda pole, on olemas back nupp. Küsimusi on, siis küsi siin teemas. Ma soovin teada nende ca. HINDA ja tahaks teada kas oleks mõtet müüa.

 

- Skyrim! =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Conf üsna eelmise sajandi oma, paviaan ka ning dv6k seeria va 2k, midagi erilist sellest ei saa paraku, ehk 100€ per rüperraal?

Paraku tõesti ta nii on, kahtlen, et minagi oma eelmise sajandi killer-läpaka eest hingehinda saaks, kui 200€ saaks kätte oleks bueno, kuigi pmst on mul conf pea 2x parem.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks huvitatud HP pavilion dv6000, saatsin pm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Emaplaat on korras dv6000l, ainult see on softi viga. Kui tööle saan siis on korras ja saan selle eest palju loodetavasti.

Siemens maha müüdud 35€ eest ja ei otsinudki rohkemat. dv2500 eest pakuti mulle 70 eurot ja oleks ka ära müünud h2h kui ta ei oleks hakanud jamama (lihtsalt pilt oli vigane, 2 päeva enne seda oli korras). Kui keegi osta tahab neid siis saab PM ja h2h muidugi ka võimalik teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.