Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas valida mänguri sülearvutit?

Soovitatud postitused

Vaatama peaks protsessori,videokaardi,RAMi ja kõvaketta järgi noo kõvakettast ma soovitaks võta vähemalt 500GB.Protsessor võiks olla mingi Intel Core. Mälukaart võiks olla mingi AMD Radeon HD,ATI Radeon HD või siis Nvidia GeForce.RAM võiks olla 4 GB vähemalt.Soovitaksin muidu ise khh arvuti kokku ehitada.Osta ühed parimad asjad ja panna ka õlijahutus,et kui arvuti hakkab kuumaks minema lülitad selle sisse ja kõik.Eriti ma sellest arvuti ehitamisest ja hea mänguri läpaka ostmisest ei tea aga võibolla oli abiks. :D

 

Ahh jaa üks asi veel. :P Läpakas võiks Delli oma olla,siis hea!:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX

sylearvuti on m6tetu m2ngimiseks, kysisin 1 arvuti pro k2est ning ta vastas:

See on mõtetu osta, ostke parem lauaarvuti kuna sylearvutil on kõik asjad protsessorid jne sinna sisse kokku surutud ,et need m6eldud 2rimeestele kes reisivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Miks just Delli?:D Sest vaata,osta mingi HP arvuti see lhb kohe tead küll kuhu,nagu mul kunagi oli.Mdea Delli läppariga ei juhtu mul mitte midagi kui nolan Battlefield 3'e

 

K3nX: Srry ma mõtlesin lauaarvuti ise ehitamisest aga rääkisin läpaka ehitamisest,srry.

Muudetud liikme PhpCode'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Sa ei saa üheski kohast seda 600Euriga, See ei ole kätte saadav isegi euroopas ! Kuidas sa saad veel selle 600Euriga?:P , Isegi tellida ei saa mojale kui aint USA 's ja seal ka teatud piirkonnas. Kui see laptop euroopa jõuab on selle hind 2200Eur +

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei saa üheski kohast seda 600Euriga, See ei ole kätte saadav isegi euroopas ! Kuidas sa saad veel selle 600Euriga?:P , Isegi tellida ei saa mojale kui aint USA 's ja seal ka teatud piirkonnas. Kui see laptop euroopa jõuab on selle hind 2200Eur +

 

Nüüd sa ei saa totaalselt midagi aru.

 

SAMAVÄÄRSE arvuti saad sa 600€ eest ka. Hinnavaatluse foorumis on selliseid tarku, kes sulle juppidena kokku paneksid sellise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Nüüd sa ei saa totaalselt midagi aru.

 

SAMAVÄÄRSE arvuti saad sa 600€ eest ka. Hinnavaatluse foorumis on selliseid tarku, kes sulle juppidena kokku paneksid sellise.

 

Dvj , Samasugune ostan ära 600+.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Ei viitsi jageleda sinusugusega.- , Ükski hinnavaatluse spets või kuida sa kutusud neid ei pane elu sees siukest arvutit kokku. Esiteks juba mis juppid sinna lähevad on juba üle 1700€+.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise oman sellist läpakat: http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&Page=2&ItemID=9920-1767

 

Veab kõik mängud max graafikaga välja.

Vahepeal hakkas üle kuumenema, aga lasin termopastat juurde panna ja nüüd on jälle korras :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pantsil on tegelt õigus, hea diili korral saaks küll 600€ kasutatud ilma garantiita paar aastat vana i5 ja vähemalt GT555M kätte. Uurisin ka toda Razer arvutit ja mina teda ei ostaks, esmapilgul tundub küll overpriced.

 

Korralikud gaming-läpparid algavad siiski 800-1k€++

Kui ei usu, seikle HVF ärifoorumites ringi ja näed ka ise.

 

Too Ordi on üsna mõistlik, kuid kõvematel Ordidel on tavaks ülekuumeneda ja seega on vaja lisajahutust ja pidevat tolmupuhastust/termopasta vahetust.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatama peaks protsessori,videokaardi,RAMi ja kõvaketta järgi noo kõvakettast ma soovitaks võta vähemalt 500GB.Protsessor võiks olla mingi Intel Core. Mälukaart võiks olla mingi AMD Radeon HD,ATI Radeon HD või siis Nvidia GeForce.RAM võiks olla 4 GB vähemalt.Soovitaksin muidu ise khh arvuti kokku ehitada.Osta ühed parimad asjad ja panna ka õlijahutus,et kui arvuti hakkab kuumaks minema lülitad selle sisse ja kõik.Eriti ma sellest arvuti ehitamisest ja hea mänguri läpaka ostmisest ei tea aga võibolla oli abiks. :D

 

Ahh jaa üks asi veel. :P Läpakas võiks Delli oma olla,siis hea!:P

 

Oh dear god, nüüd ma lugesin ka esimese postituse läbi, parim kild mida ma seni olen kuulnud, pure gold!

PS! Vahvlis võiks olla rubriik: "Parimad tsitsaadid kasutajate poolt" vms...

ÕLIJAHUTUS...... hahahah

E: Et asi OT poleks, siis tegelikult vastab enamus juttu tõele, lihtsalt terminid on võetud piiblist, mälukaardi kohta ei oska ise midagi kosta, kuid videokaart peab olema eraldiseisev. Ainuüksi int. graafikast ei piisa...

Muudetud liikme Dadec'i poolt

azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järjekordne huumori teema.

 

Oled loll või mängid lolli? MINA ei pakkunud sulle siin juppidena seda arvutit. Ma ütlesin, et lase Hinnavaatluse spetsidel samaväärne kokku panna.

 

Sa ei saa üldse mu mõttekäigust aru.

 

Esiteks ei saa jah, sest sülearvuti pole standardiseeritud. See tähendab, et sülearvuteid ei komplekteerita suvalistes foorumites ja igal sülearvutil on spetsiaalne konfiguratsioon, võib öelda, et isegi unikaalne. Mitte keegi HV ei hakka sulle otsima KITi, mille peale seda üles ehitada.

 

Teiseks, komponendid (videokaart, protsessor, mälu, kõvaketas, emaplaat) maksavad sul üle 600€. Arvesta sinna juurde display koos korpusega, võrgukaart, aku ja muud lisad. Valmis komplekti sa alla 800€ ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mänguri läpakat ei ole olemas.

Kust sellised jutud üldse pärinevad...

Sülearvutid on pigem lihtsate toimingute teostamiseks svjetiljka kohas.

Lauaarvuti võib ikka ise kodus ehitada aga sülearvutite komponendid on unkiaalsed ja et, õiges kohas õige asi oleks pead asjast midagi teadma kah.

 

Vähemalt huumorit tehakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mänguri läpakat ei ole olemas.

Kust sellised jutud üldse pärinevad...

Sülearvutid on pigem lihtsate toimingute teostamiseks svjetiljka kohas.

Lauaarvuti võib ikka ise kodus ehitada aga sülearvutite komponendid on unkiaalsed ja et, õiges kohas õige asi oleks pead asjast midagi teadma kah.

 

Vähemalt huumorit tehakse.

 

Bitch please.

 

Razer Blade ja Alienware

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bitch please.

 

Razer Blade ja Alienware

 

Blade on prügi ja Alienware on raha raiskamine.

 

Alienware Dell Price $4,628.00, samade näitajatega lauaarvuti saab $3,000.00 eest Arvutikeskusest.

 

Portable? Tahaks näha, kuidas selle üle 6kg kaaluva sangpommiga ringi hakkad liikuma (arvesta juurde kott, ilusti tuleb üle 7kg) ja peale selle näeb see suht peletis välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Blade on prügi ja Alienware on raha raiskamine.

 

Alienware Dell Price $4,628.00, samade näitajatega lauaarvuti saab $3,000.00 eest Arvutikeskusest.

 

Portable? Tahaks näha, kuidas selle üle 6kg kaaluva sangpommiga ringi hakkad liikuma (arvesta juurde kott, ilusti tuleb üle 7kg) ja peale selle näeb see suht peletis välja.

 

Võib ju prügi olla, kuid on siiski mängimiseks mõeldud.

Blade on 22.4mm paks ja kaalub umb. 3 kilo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.