Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Võru Inimestele teadeanne!

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.

see üritus tundub kahtlane nats, foorumi järgi toimub alles see esimest korda ja sealt lugedes on kõigest kaks liitujad. Kui oleks see üritus ka varemad ajad toimunud siis oleks ma kindel kästi aga see esimest korda ja kahjuks ei raatsi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kahju igal juhul võrus pole üldse toimunud lan partyt nii et kui isegi tuleb siis sa poleks nõus

 

meil on plaanis enamus fps mängudega ja strateegiatega teha turniirid kuna algkapital puudub et suuremad auhinna välja panna siis hetkel jah kõik arvavad et kahtlane

 

sorry me ei saa endale lubada ülelaskmist ja petmist kuna see pole õige!

nii et väga loodan et saame kohtade arvu täis kuna pinna eest on makstud juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No teema tekitab juba umbusaldust, rääkimata teie õigekirjast. See on tore kui midagi korraldate, aga tuleks 10 korda mõõta, siis 1 kord lõigata.

Foorum on ka kuidagi väga tühi. Sama hästi võiks internetis mängida, sest LAN pt. on lõbusad kui vähemalt 10 inimest kohal.

 

Igatahes, edu !


2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

16 inimesele see lanparty ?

vähemalt seda ma loen flaierilt välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vabandame aga jääb ära info tuleb uue kohta esmaspäeval

 

teeme muudatusi

 

Vabandame aga jääb ära info tuleb uue kohta esmaspäeval

 

teeme muudatusi

 

muutused on tehtud ja loodame ei ole pahased ja olete rahul

Muudetud liikme romsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võrgupidu kestab kaks ja pool tundi.

 

Veidike vähe pole ?


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

kuhu ma teid magama panen :D

las me teeme ühegi ära siis saab suuremat vaadata juba midagi

 

Veidike vähe pole ?

 

alati on vähe aega

 

kuna too ikkagi reserved kella 18:00 laupäeval siis ei saa nii palju teha kohe

eks kunagi kui parem aeg on siis ikka teeks hommikust õhtuni

Muudetud liikme romsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu viimane võrgupidu kestis 3 päeva, magamine oli kõige väikesem mure, sest enamus lasid 24/7.

Kolm tundi juba läheb üldse sisseelamisele. Magasime magamiskotis, madratsil või lebomatil, ruumis oli veel külmkapp ja microkas, et nälga ei jääks =D

 

Mu meelest su väljavaade võrgupeost on minimaalane :(


2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parem jätta ära. Sellist asja ei ole mõtet teha, parem ettevalmistus vaja teha. Kolme tunniga jah ei saa isegi arvutit üles ja "sisseelatud asjale"


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

eip

 

kuna pinda on raske saada tegelikult ja algkapital puudub

viska ise pappi pinnapeale siis vaata :D kuhu raha läheb ega võrus just oma raha eest ei taha teha

 

Parem jätta ära. Sellist asja ei ole mõtet teha, parem ettevalmistus vaja teha. Kolme tunniga jah ei saa isegi arvutit üles ja "sisseelatud asjale"

 

eem muide meil on arvutid koha peal olemas ja kui teete 1 vs 1 siis ei pea oma arvutit kaasa vedama

 

Mu viimane võrgupidu kestis 3 päeva, magamine oli kõige väikesem mure, sest enamus lasid 24/7.

Kolm tundi juba läheb üldse sisseelamisele. Magasime magamiskotis, madratsil või lebomatil, ruumis oli veel külmkapp ja microkas, et nälga ei jääks =D

 

Mu meelest su väljavaade võrgupeost on minimaalane :(

see on sinu arust aga ütleme nii et 16 inimest või rohkem ma üürin välja kandle väikse saali kuhu mahub 100 inimest

sa tahad öelda et see ei maksa?

Muudetud liikme romsu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igasuguseid kooli saale jms on ka mida saab normaalse läbirääkimise korral , muidugi eeldusel, et vastutav isik on selle kooli õpilane jne. Alati ei pea kalli raha eest pinda rentima. Noortekeskused jms asjad veel.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Igasuguseid kooli saale jms on ka mida saab normaalse läbirääkimise korral , muidugi eeldusel, et vastutav isik on selle kooli õpilane jne. Alati ei pea kalli raha eest pinda rentima. Noortekeskused jms asjad veel.

 

see pind mida ma üürin on suurem kui noortekeskus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht segane vend segase jutuga. Keegi ei käsegi sul kultuurimaja üürida. Tee ennem selgeks milleks LAN tore on. Niisama võite ka ju võrgus mingeid mänge mängida. Seda enam, et enamus võibolla ei tunnegi sind, siis väga mõttetu minna kohale. Oleks, siis mingisugune tutvus, kommuun vms.

Ennem koosta plaan, siis hakka tegutsema. Kõik on lihtsalt nii ajuvaba mida sa räägid. Kui sa Võrus ei taha oma raha eest teha, siis kus kohas sa tahaksid?

Kindlasti leiab ka korraliku ja odava pinna.

Kui paar inimest tuleb 2 tunniks kohale, siis kutsu nad parem enda poole. Vana sa üldse oled, et sellist asja korraldada ?

 

Kutsu oma reaalsed sõbrad kokku ja minge mängima, selleks ei ole vaja foorumist võõraid inimesi otsida ju. Tahad pela teha, siis selleks ongi internet.

 

Nt. Praegu meil on selline pidu käsil :

380684_241798175915964_173013956127720_463955_1513066573_n.jpg

HaigeNatu esitleb: Võlsi Verevalamine! ehk Call of Duty 2 võrgupidu.

Kohale on oodatud kõik noliferid, kuid kohtade arv on piiratud ning eelisjärjekorras saavad kõik, kes leiavad oma pildi/nime ürituse plakatilt.

 

Osalemiseks mine registreeru aadressil http://pihus.ee/cod2/party/, siis teame sinu tulekuga kindlalt arvestada. Sisse saavad ainult seal registreerunud.

 

Mõõduvõtmine käib tiimides ning parimatele on auhinnad!


2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.