Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Millal saab Paypal limited ?

Küsimus

SUPERVIP

Et küsimus siis et millal saab Paypal limited ? Hetkel on mul unverified kasutaja, ning paari nädala jooksul on sinna oodata 180$, siis võib limited saada vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Enda kogemustest oskan öelda, et võib täiesti suvalisel hetkel saada, kui PayPalil tekib kiusatus teada saada, kust see raha tuli. Võin ka eksida. Endal sai just 30€ konto limited, kusjuures konto oli VERIFIED. Lühidalt: võib saada limited, kuid ei pruugi.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

okei, järeldan et on tõenäosus saada :D

Keegi VCC müüb ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Oli kinnitatud ja 30€ sai limited? What kind of sorcery is this?

Don't ask me... Kaks etappi on seal, et lahti saada limiidist. Esiteks confirmida krediitkaart, see sai completed ja nüüd tahavad veel kommunaalmakse koopiat, millel oleks minu aadress ja minu nimi, aga seda ma neile esitada ei saa, sest esiteks ma pole veel täisealine, seega arveid mina ei maksa ja need asjad on hoopis ühe teise inimese nimel.

pp.png


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Don't ask me... Kaks etappi on seal, et lahti saada limiidist. Esiteks confirmida krediitkaart, see sai completed ja nüüd tahavad veel kommunaalmakse koopiat, millel oleks minu aadress ja minu nimi, aga seda ma neile esitada ei saa, sest esiteks ma pole veel täisealine, seega arveid mina ei maksa ja need asjad on hoopis ühe teise inimese nimel.

 

loll tegu teha PayPal enda nimele, kui sa täisealine pole.

 

PayPali kasutaja viib limiidini isegi see, kui sa kogu aeg giftina saadad, tahab saada mingeid invoice'sid, proof of delivery jne, et lahti saada limiidist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.