Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Arvuti ost [ Teie arvamus ]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ostan siis endale arvuti .

Ja ma tahaks teada teie tagasisidet ,et kuidas see teie arust on .

Etmida võiksin ma juurde osta jne .

 

2c070ab2e00f35199587f5c0f737e8f2.png?1332066461

Hind on 359 euri . Kas see tasub ostu ära . :)

 

 

Parimat Teh


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Prose võta i3/i5/i7 või korralik Amd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ei jaga eriti neist i'dest midagi .

 

Aga see ?

64dde4e3d001e385249fa4720cf4ccd7.png?1332081838


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei jaga eriti neist i'dest midagi . Aga see ? 64dde4e3d001e385249fa4720cf4ccd7.png?1332081838
Prose korralik nüüd aga videokaart mängimiseks ei sobi, seega pead ostma eraldisiseneva videokaarti juurde..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Prose korralik nüüd aga videokaart mängimiseks ei sobi, seega pead ostma eraldisiseneva videokaarti juurde..

 

Ma ostan järgmine laupäev siis selle videokaardi ära .

Mitmest sa ise soovitaksid ? :D

Sorry ei ole suht IT vend :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ostan järgmine laupäev siis selle videokaardi ära .

Mitmest sa ise soovitaksid ? :D

Sorry ei ole suht IT vend :D

 

Võta 512MB/1GB ATI või Nvidia kaart, ise eelistaks Nvidia ennem.

 

Vaata ringi seal 1a on päris häid pakkumisi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

http://www.1a.ee

 

See on arvuti komplekt .


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega ei määra jah, putsi te teete postcounti siin kui jagate mingi millimeetri.

Videoka mälu loeb ainult sutsu videotöötlusel aga kuna tema tahab mängida siis ärge rääkige sitta juttu siin.

Sul on vaja ühte neist kaartidest, et bfi korralikult mängida ja teisi ka: gtx 560/gtx550/ Radeon HD6770/6870

Ja need on odavamaid kaardid.

Niiet see on odavaim millega saab korralikult mängida http://www.1a.ee/arvutitehnika/personaalarvutid/1a_elite_i3_chimera_gaming/9595493/

Kui sa just kompliiti otsid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dafuq? Ainult videotöötlusel? Ära aja mäda palun. Ise testisin veel enda arvutiga. Panin Intel HD Graphics-iga mängu tööle - ilge läääg sees, panin nvidia geforcega, töötas ilusti. Ilmselt pole sa just kõige targem IT alal. Mul on Nvidia Geforce GT540M ja BF jookseb väga puhtalt high peal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loom mis resol ta sul high peal jookseb? 800x600?....1920x1080? BF3 ikke?

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Dafuq? Ainult videotöötlusel? Ära aja mäda palun. Ise testisin veel enda arvutiga. Panin Intel HD Graphics-iga mängu tööle - ilge läääg sees, panin nvidia geforcega, töötas ilusti. Ilmselt pole sa just kõige targem IT alal. Mul on Nvidia Geforce GT540M ja BF jookseb väga puhtalt high peal.

 

Kui ma ei eksi, siis jutt ei käi videokaardist, vaid selle mälust. Mälu on päris vajalik asi GPUle, aga see, et seda on nt 3 GB, ei tähenda, et kaart ei või olla väga aeglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dafuq? Ainult videotöötlusel? Ära aja mäda palun. Ise testisin veel enda arvutiga. Panin Intel HD Graphics-iga mängu tööle - ilge läääg sees, panin nvidia geforcega, töötas ilusti. Ilmselt pole sa just kõige targem IT alal. Mul on Nvidia Geforce GT540M ja BF jookseb väga puhtalt high peal.

Jah, selle 540m-ga tahaks teada mis reso peal sa mängid siis kah...

Moderaator kah veel, peaks lugema oskama juba, et näha ,et rääkisin videomälust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loom mis resol ta sul high peal jookseb? 800x600?....1920x1080? BF3 ikke?

 

1920x1080 ja võibolla mingi vääga väike lääg sees.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MA tean , et sa mode aga oled sa napakas we 1920x1080 mingi sellise kaardiga see puhas , pask juu.

 

Esiteks, korrigeeri oma sõnavara või vastasel juhul hakkavad warnid tulema. Kui sa midagi ei tea, siis pole mõtet suud tühja liigutada. Ma arvan, et ma tean ise palju rohkem, kui hea mu kaart on, kui sina.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandan s6navara p2rast , aga vaata mida sa ajad http://compare-processors.com/nvidia-geforce-gt-540m-vs-gtx560m/3210/

see on sinu kaart low reso peal bf 3. ja r22gid veel 1920x1080 see ju nagu puhas lollus.

Mis prose sul siis seal p2ssis on kui 2kski sama kaart ei jooksuta nii k6rge reso peal ja sinu oma jooksutab , mis sul seal omegas siis on , et suu kaart nii eriline on :O

 

http://i43.tinypic.com/2qvr1gj.jpg

Laptop Specs: Toshiba P750-BT4N22:

Intel® Core™ i5-2410M processor 2.3 GHz, (2.90 GHz with Turbo Boost Technology), 3MB Cache, Genuine Windows® 7 Home Premium 64-bit, SP1, 6GB DDR3 1333MHz SDRAM (4096MB+2048MB), 500GB HDD (7200rpm, Serial-ATA), Back Lit Keyboard, NVIDIA® GeForce® GT 540M GDDR3

Pakun , et sul midagi sarnast ja see ei vea sul elusees v2lja 1920x1080 isegi kui on parem.

Muudetud liikme evolver'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.