Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist!

Selline värk, et ammu pole mänginud csi ja pole mingi 2 aastat vist steami sisse loginud. Nüüd tuli aga isu jälle mängima hakkata, aga muidugi konto parooli ma ei mäleta. Account on aastast 2003, seega suht väärtuslik ja tahaks tagasi saada. Kahjuks kõik koodid ja tsekkid on ära visatud.. STEAMIL ON MINU EMAIL PEAL. Kuid secret question ka ununes. Et ta saadab minu mailile varification code, aga seal on veel vaja secret question vastata...

Kui kellegil sama värk on olnud, siis palun kirjutage, et kas midagi saab veel selles olukorras teha? Või äkki saab saata kirja steamile, et minu konto ja minu mail peal ja et last login on üle 800 päeva tagasi, ju nad siis äkki annavad konto tagasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist!

Selline värk, et ammu pole mänginud csi ja pole mingi 2 aastat vist steami sisse loginud. Nüüd tuli aga isu jälle mängima hakkata, aga muidugi konto parooli ma ei mäleta. Account on aastast 2003, seega suht väärtuslik ja tahaks tagasi saada. Kahjuks kõik koodid ja tsekkid on ära visatud.. STEAMIL ON MINU EMAIL PEAL. Kuid secret question ka ununes. Et ta saadab minu mailile varification code, aga seal on veel vaja secret question vastata...

Kui kellegil sama värk on olnud, siis palun kirjutage, et kas midagi saab veel selles olukorras teha? Või äkki saab saata kirja steamile, et minu konto ja minu mail peal ja et last login on üle 800 päeva tagasi, ju nad siis äkki annavad konto tagasi?

 

Kui sul on seal Counter-strike 1.6 peal mis maksab 7.99€ ja tahad maha müüa ega siis see hind ei kerki, ega ka teiste mängudega. Või äkki ma olen loll ja ei saa aru miks see väärtuslik on? :D

Muidu kui oskad ja saad kuidagi ära tõestada, et sinu kasutaja särki värki, küll siis tagasi saad ;) Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas STEAMil ei ole võimalust taastada oma salasõna? Meilile saadetakse mingi kinnitus jne ?


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.