Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

F cape ja Fight Kiln

Soovitatud postitused

Vaatasin et siis populaarseks on saanud selle teenuse pakkumine ja otsustasin ise kah sellega tegelema hakata.

Ise olen rs mänginud 5a+ ja hiljuti müüsin kasutaja maha ning seega mingit tegevust vahepeal vaja.

 

 

F cape 5-10m oleneb lvl

 

Kiln 15-30m oleneb gear ja statsid aswell.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mis sa arvad et mul on tõesti sul kuskil praegu pilte võtta?

Sa ise ka saad aru kui lolle küsimusi sa küsid?

Ilmselgelt kui mul oleks olemas hetkel neid pilte siis need oleks juba siin ja ma arvan et ma ei plaaninud eriti sellega tegelema hakata ning ei ole teinud ühtegi pilti vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis sa arvad et mul on tõesti sul kuskil praegu pilte võtta?

Sa ise ka saad aru kui lolle küsimusi sa küsid?

Ilmselgelt kui mul oleks olemas hetkel neid pilte siis need oleks juba siin ja ma arvan et ma ei plaaninud eriti sellega tegelema hakata ning ei ole teinud ühtegi pilti vms?

 

jah sest su jutt tundub kahtlane ja ma ei esitanud lolle küsimusi. Ofc ma tahan enne näha proofi et oled ära teinud kui sulle midagi usaldan üldse, mõtle ise peaga veits.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.