Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere!

Mulle oleks vaja informatsiooni A kategooria suhtes.

Olen 19 ja veebruaris sai aasta täis esmastest juhilubadest.

Järgmine aasta veebruaris saaksin lahti esmastest juhilubadest ning oleksin 20,5 aastat vana, piisav vanus A kategooria jaoks.

Olen kuulnud, et kui tahad A kategooria lube(Piiramatu cc) siis peaks olema 21.a ja 2.a olema B kategooria load.

Veebruar 2013 peaksin ma saama teha A kategooria lube..Kas see vastab tõele või on uues liiklusseaduses midagi teistsugust..Oskate ehk aidata mind sellel teemal !

 

Ette tänades - Michael ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

17,5-aastaselt saab tulla A-kategooria kursustele, kus saab sõitu õppida mootorrattaga, mille mootori võimsus ei ületa 25 kW või erivõimsus ei ületa 0,16kW/kg kohta. Läbida tuleb 28 tundi teooriat, 12 sõidutundi ja esmaabikursus. Koolitus lõpeb teooria-ja sõiduoskuste kontrolliga.

 

21-aastaselt saab tulla õppima mootorrattaga mille võimsus ületab 25 kW. Samuti peab olemas olema põhiluba. Kohustuslik on läbida 10 tundi teooriat ja 10 sõidutundi. Autokoolis tuleb sooritada sõidu- ja teooriakontroll. Eksamiprotokolli alusel väljastatakse koolitunnistus.

 

Juhiloa saamiseks sooritatakse riiklikud eksamid Maanteeameti Liikluregistri Büroos.

 

A-kategooriat saab tulla õppima 20-aastaselt juhul kui isikul on olnud eelnevalt käes A2 kategooria juhtimisõigus vähemalt 2 aastat.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.