Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Davaj 3 eurot ja kohe täna ostan ära.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra poikad, ma müün teile ise oma steami 10€ eest maha, mul seal palju enamat, kui ainult CS, paar holiday gifti ja isegi RO2 pela, mis STEAM'is väärt juba 30€.(ei saa kaasa kahjuks, üritan selle sita pigem paari jeeni eest maha müüa, asub inventorys ja saab giftina saata).


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tra poikad, ma müün teile ise oma steami 10€ eest maha, mul seal palju enamat, kui ainult CS, paar holiday gifti ja isegi RO2 pela, mis STEAM'is väärt juba 30€.(ei saa kaasa kahjuks, üritan selle sita pigem paari jeeni eest maha müüa, asub inventorys ja saab giftina saata).

 

Kui sa soovid oma steami müüa, tee endale oma teema, mitte ära reosta seda teemat siin !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Don't be mad, see oli naljaga, ofc kui ma tahan oma steami müüa siis ma teen eraldi teema; take this as a free bump.

Üleüldse 10€ on väga eepiline CS eest saada, prob scam, niiet tasuks suure ettevaatusega tehingut teha.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
rs acc. vastu ei taha?

Üks post ülesse vaata

Ostsin ära kasutaja..

teema lukku.

 

 

Lukku teema!


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.