Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Gümnaasiumi uurimustöö

Soovitatud postitused

Niiet pean varsti sellise asja valmis tegema nagu uurimustöö. Tahaks teada, kas teie peate ka tegema uurimustööd ja millest teete. Äkki teate kust näiteid võib leida näiteks mingite "inimeste" uurimustöödest. Näiteks uurimustöö Eminemi kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüd minuarust peavad kõik gümnaasiumi lõpetamiseks uurimistöö tegema. Kuna meie koolis on uurimistöid päris pikalt tehtud juba ja päris palju teemasid valitud, korduda ei tohi, siis võtan teemaks arvatavasti: "Ettevõtete juhtide hariduslik taust"


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd minuarust peavad kõik gümnaasiumi lõpetamiseks uurimistöö tegema. Kuna meie koolis on uurimistöid päris pikalt tehtud juba ja päris palju teemasid valitud, korduda ei tohi, siis võtan teemaks arvatavasti: "Ettevõtete juhtide hariduslik taust"

Järgmisest aastast tuleb isegi põhikoolis teha uurimistöö kui ma ei eksi, nii olen ma kuulnud vähemalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhikooli uurimistöö - no mida perset, tõsiselt? Esimest korda kuulen, et gümnaasiumireform oleks põhikooli mõjutanud, samas mine sa kuradeid tea, muudavad ja vahetavad neid seaduseid ka nagu sokke.

Gümna uurimistöö - 2011/12 10kl minejatel jah kohustuslik, samas tahaks ka end harida, kas 11kl on esitamine? Nimelt käin ka 10kl hetkel ja mul pole selle peale isegi mõeldud, veelvähem teema valikust, reaalselt olen uurimistöö tunnis ka nii harva käinud, et häbi kohe. Viimane aeg vast tegema hakata :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma pidime ka põhikoolis uurimustöid tegema , suht tavaline värk oli, iga 2 nädala tagant pmst.

Siis see polnud õige uurimustöö, kui iga kahe nädala tagant tegite. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Meie koolis peavad kõik 11. klassi õpilased uurimustöö tegema, et üldse klassi läbi saada.

Selle jaoks on eraldi uurimustöö tund ettenähtud ja puha.

 

Tunni hinded olid mul kehvad, tavaliselt kolmed-neljad, mõned viied ka.

Uurimustöö tegin "Rakvere kinnisvaraturg aastatel 2007-2010" kohta.

 

Vormistuse sain puhta 5 ning aineõpetajalt ka 5 ja minu juhendaja ehk mu ema pani ka mulle hindeks 5 :D

 

Muidugi peab ka korralikku uurimustööd kaitsma, presentatsiooniga ehk powerpoint slaidishowga.

 

Kaitsmise sain ka 5, seega kokku sain uurimistöö 5 ning aastahinde ka 5.

 

Kõige raskem selle uurimustöö juures on pihta hakkamine, ma pidin hakkama uurimustööd emaga koostama umbes veebruari ja märtsi keskel.

Kuigi alles aprilli alguses hakkasin tegem, materjal oli kogutud varem, lihtsalt tuli hakata koostama ning kusagil 10 päeva võttis aega, et töö tehtud saada.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Niiet pean varsti sellise asja valmis tegema nagu uurimustöö. Tahaks teada, kas teie peate ka tegema uurimustööd ja millest teete. Äkki teate kust näiteid võib leida näiteks mingite "inimeste" uurimustöödest. Näiteks uurimustöö Eminemi kohta.

 

Ma ei soovita kirjutada uurimustööd Eminemi kohta. Isikute kohta on uurimustööd väga raske esitada ja üldiselt ei kirjutata elavatest persoonidest. Esitamisel peaksid sa kordama sõnu ''Eminem, ta, tema'' ja see kõlaks väga absurdselt.

 

Soovitan sul uurimustöö koostada isiklike huvide või kogemuste pealt. Võibolla tood mõned näited, mis sulle meeldib, siis saab teema ka valida.

 

Siin on SÜG aastate näited: http://www.syg.edu.ee/~peil/uurimistood/varasemad_teemad.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

meil 11 klassi lõpus, et 12 oleks rohkem aega eksamitele.

 

Ma ei soovita kirjutada uurimustööd Eminemi kohta. Isikute kohta on uurimustööd väga raske esitada ja üldiselt ei kirjutata elavatest persoonidest. Esitamisel peaksid sa kordama sõnu ''Eminem, ta, tema'' ja see kõlaks väga absurdselt.

 

Soovitan sul uurimustöö koostada isiklike huvide või kogemuste pealt. Võibolla tood mõned näited, mis sulle meeldib, siis saab teema ka valida.

 

Siin on SÜG aastate näited: http://www.syg.edu.ee/~peil/uurimistood/varasemad_teemad.html

 

Tupaci kohta teen hoopis ja väga hea mõtte andis õpetaja, et tõlgin 10 laulu sõnad ära ja üritan eesti keeles arusaadavaks teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui Tupaci kohta mingisugust abi vajad , võta ühendust , olen üle 4 aasta vaikselt tema elulugu ja filosoofiat õppinud.

Tupaci sõnade tõlkimisega tuleb probleeme , kuna on üksikud laulud , mida saab eesti keelde viisakalt tõlkida.

Mina aga soovitaks Tupaci biograafiast kirjutada. Vaata näiteks Tupac:resurrection dok filmi , ja küll sul inspiratsioon tuleb :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul uurimustöö valmis, aga homme tuleb selle kohta esitlus powerpointis teha. 3 minutiline, äkki keegi oskab mingit näidist anda uurimustööde esitlustest.

 

Aitäh

Mille kohta tegid ja siis statistika(tee graafikud vms, 2k7-2k10-l võimalus olemas)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme esitan eelkaitsmise mapi ära. Endal teemaks: "Kohalike ettevõtete juhtide hariduslik taust". Päris huvitav sellist asja uurida, kui endale majandus ja ärijuhtimine meeldib.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.