Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nii,minul ja mu sõbral on foorum(See rohkem tema oma aga ta bannitud vahvlist)

Mu sõber kirjutas niimoodi:"Et mul on siis Foorum. Seal on ise vaja õiguseid lisada jne kes mida saab teha jne.. nt rollita. tavaline ligipääs jpm.

Alguses oli nimoodi et positusi said teha kõik isegi kylastajad. Siis muutsin endaarst selliseks et koik saavad postitada ja vastata peale kylastajade et nemad saavad ainult vaadata. Nyyd lisasin 2ra ei tööta nyyd olen 2 nädalat jamanud ja nyyd koik suht korras ainult kui kasutaja teeb postituse peab selle alati administraator aktiveerima. Aga tahaks et postitus ja vastus kohe tuleks. Et kui keegi oleks n6us aitama siis suured t@nud .) õiguste lisamine k2ib l2bi webpaneeli ja tee võite ainult yhe alamfoorumi seadistada sest ylej@@nud foorumid kopeerin nonde 6igustega ja korras.

 

FOORUM ISE on selline : http://meieserverid.24.eu"


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sinunimi.24.eu see halb ju koguaeg mingi reklaamid.


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

24.eu jama jh, võin sulle meieserverid.s2l.eu anda. Pole mingeid reklaame ega midagi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.