Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Keegi kasutajat shareks?

Soovitatud postitused

Tervist.

 

Nagu mõned teist võib-olla märganud on, siis ma olen siin üritanud enda puret müüa, rsgp/euri eest, samas olen kaalunud ka vahetuse varianti. Siiski kaldun müügist loobuma ja tahaks hakata mängima mingi korraliku mainiga. Oleks väga hea kui kasutaja oleks vähemalt 20ndani p2p, kuna siis saan palka ja saaks teha kasutajaga nii, et kordamööda teeksime seda p2p. Muidugi kui shareme, siis tuleb kindlaks teha asjad, mida ma kasutajaga teha võin ja mida mitte. Kui sa ei taha, et ma sinu kasutaja ja ressurssidega PvP'sse roniksin, siis seda ei juhtu.Käiksin hea meelega PvM'imas ja skillimas. Mingeid suuremaid kulutusi tehes, arutan ennem asja kasutaja omanikuga läbi. Scam on 100% välistatud, kuna ei ole sedasorti inimene, pealegi tahaksin siin kommuunis hakata usaldust üles ehitama, kuna olen siin alles uus. Korraliku pakkumise korral ja ka kasutaja pakkuja soovil esitan talle PM'i kaudu kõik oma andmed, alates elukohast, nimest, perekonna nimest, telefoni numbrist ja nii edasi. Kindlasti ei ole mõtet kellegil siia teemasse ilkuma tulla ja hakata ajama, et "raudne scam" vms. Keyboard warriori võite kusagil mujal mängida.

Kes soovib, siis PM oma msn või siis tutvusta siin natuke kasutajat lähemalt.

 

Ette tänades.

Kirss.


sighv.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.