Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: combat 125/137. [Turmoil,Overloads,chaotics,Packyak.]

Soovitatud postitused

Pilt logimisest. [ Recoverid,bank pin ja muud värgid lähevad kustutamisele kui kindel ostja on olemas.]

login.jpg

Pilt kasutaja statsidest.[olemas curses prayers & rigour prayer]

stats.jpg

Pilt kasutaja bangast [leidub ka muud junki , esile tõin aint tähtsamad]

bank.jpg

Kasutaja blackmarks [ need vanad macroimise värgid pole olulised enam , kunagi olin loll , enamjaolt ikka käsitsi kõik ilusti teind .. :D]

blabla.jpg

Kasutaja questpoints.

quest.jpg

 

Kasutajast:

Kasutaja on üpris vana , olen ainuomanik pole varem müünud , õigemini kasutaja sai tehtud mu sõbraga kahepeale kes üsnapea peale seda quitis , ise mängisin veel ~2aastat peale seda edasi aga nüüdseks juba olnud kõvasti üle pooleaasta quitind , sest vanus juba suurem ja arvuti mängud ei paku enam pinget.

 

Hind:

Kasutaja alghind 25eur , võidab parim pakkumine [ pakkumised teha kas siia teemasse või saata PM teel ]

 

Sinu andmed:

Nimi: Margo

Maakond: Valgamaa

Linn: Valga

E-mail: -

Msn: Margo_lillis@hotmail.com

 

MSNI PALUN MITTE LISADA KUI TEIE PAKKUMINE ON ALLA 25 EURI VÕI KUI ON NÄHA,ET KEEGI ON ROHKEM PAKKUNUD KUI TEIE HIND. VAHETUST KA EI TAHA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.