Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tean ,et olen siin uus äkki kellegil oleks võimalik laenu mulle teha annan enda cb 90 pandiks teile kes on member märtsini kuuni oleks vaja laenu 20m ja maksan tagasi märtsini alguses 35m ehk siis 15m tuleb peale.

 

Tean ,et keegi ei usalda mind ega midagi äkki on keegi olemas kes teeks laenu mulle kui keegi on siis palun PM enda msn

 

Tänades Runescape2012

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitte keegi ei teeks võõrastele laenu ma olen 101 % kindel ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MaAsu ma arvan sama aga küsida võib ikka ju see pole keelatud pole selline inimene ,et ei maksa tagasi võtan ja maksan ka tagasi maksan ka peale.

 

küsia suu pihta ei lööda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

dumby või, kes iganes lükake see teema kinni. Nagu minul pandi teema kohe kinni. Ning mul oli palju korralikumalt täidetud... Kuradi türbeli kari siin koos (meeskond)

 

Muidu, edu laenu otsimises :)

 

Sorry offtopicu pärast, pidin lihtsalt ütlema seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole mõtet laenata ega laenu anda , kuna vältides jamasid ja scammer teemasid ma soovitaksin sul ära oodata selle aja kuna sul see 35M laekub kuskile :)

 

Ma arvan et see laenamise asi tuleks vahvlis keelata :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.