Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

3 aastat pure pkimist.

Soovitatud postitused

85927990.png

 

Pühapäev 19. Veebruar.

 

Striketeam (toonane Deja Vu) saab täna 3 aastaseks, seega tänane tripp on eriline. Mitte ainult selle pärast, et klannil on sünnipäev, vaid ka seetõttu, et muutused on toimunud kogu süsteemis. Võin öelda, et klannimine on muutumas ja meie oleme üheks muutuste eestvedajateks. (ma ei mõtle def'i osas.)

 

Nimelt hakkavad toimuma igal pühapäeval f2p tripid väikestele klannidele. See oleks nagu unistuse täitumine minu jaoks. Olen alati soovinud, et saaks pökkida enamvähem sarnaste klannide vastu nagu oleme meie ja seda veel heal kellaajal.

 

Klannid, kes on täna liikvel: Striketeam, The Unforgotten, Hazard, EF, A, PiC, Dutchies võimalik, et neid on rohkem. Igastahes oodatud on 10-25 man klannid. :)

 

Lavaaa-1.png

 

 

Tutvustan lühidalt ürituse ajakava:

1) Kell 20:00 algab mass pk tripiks. Massi ajal toimub sünnipäeva puhul ka drop party, seega olge õigel ajal kohal.

 

2) Kell 20:30 liidrite sõnavõtt Teamspeakis.

 

3) Kell 20:35 Valmistume esimeseks lahinguks mõne samaväärse klanni vastu.

 

4) Tripime mööda wildi ning pökime erinevaid klanne.

 

5) Ürituse võiks lõpetada suure mass-return fightiga nt sperm hillis, kus kõik klannid on samal ajal väljas. Kõige täpsem oleks öelda: "Till the last man standing" :)

 

Kogunemine:

 

Edgeville pank

Kell 20:00. World 120

Kaasa team-3 keebid f2p varustus.

IRC: #Striketeam

Teamspeaki andmed: 188.92.161.20:9988

 

Küsimuste osas pöörduge operaatorite poole IRC: #striketeam või foorumi kaudu.


Vaata Eesti pure klanni tutvustavat videot:

[VIDEO]http://www.youtube.com/watch?v=hitNY4uxqz0[/VIDEO]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.