Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kloon on jama, kui vähegi raha on siis soeta omale originaal!

 

Kui saladus pole mis hinnaga sa selle saaksid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

iPhone kloone on kümneid, kui mitte sadu erinevaid. Kust me teame, millist sa mõtled? Üldiselt on neil kõigil oma vead küljes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhiprobleem on see, et puutetundlikus ei ole hea. Kloonil selline nagu algsetel Touch telefonidel.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin ka videosi kus võrreldi neid .. iPhone 4 kloon on ikka tunduvamalt aeglasem kui originaal.

Kui vähegi võimalik, siis jäta kloon ostmata ja osta omale originaal.

Eesti Apple foorumis (http://applespot.ee) müüakse väga hea hinnaga iPhone 4 & 4S'e. Lisaks ega 3G(S)'i ostmine ka halb valik pole, pigem saad sama hinna eest iPhone 3G (Mis on tunduvamalt parem) kui mingi iPhone 4 klooni.

Siit leiad müügil olevaid iPhonesi: http://applespot.ee/viewforum.php?f=74


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis mõttega sa seda Õuna paska üldse ostad, eriti veel koopia? Nii väga tahad olla popp jne teiste arust vinge, et pigem ostaksid mingi Õuna klooni, kuigi sama rahaeest saad parema Androidi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heitc miks selline viha Apple toodete vastu ? Minuarust iPhone on hea ja originaalne telefon , aga 90 euri eest klooni osta on täielik lollus kuna sa saad ainult sitta sellise raha eest :D.

Osta parem mõni kasutatud iPhone või Android .

Ma ei salli ka appeli tooteid, sest phm nad panevad telefonid ja kõik oma tooted elu odavatest osadest kokku ja panevad rõhku ainult välimusele. Näiteks telefon maksab Ameerikas 199$ (16GB), aga see hind millega nad kokku panevad on võibolla ainult 90-100$ kui sedagi.

Aga noh see on see easy money.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei salli ka appeli tooteid, sest phm nad panevad telefonid ja kõik oma tooted elu odavatest osadest kokku ja panevad rõhku ainult välimusele. Näiteks telefon maksab Ameerikas 199$ (16GB), aga see hind millega nad kokku panevad on võibolla ainult 90-100$ kui sedagi.

Aga noh see on see easy money.

 

Muidugi pannakse nii Apple tooted kokku , aga arvad et Android raiskab 150$ juppidele ja müüb 200$ eest ? Kõik firmad teevad samamoodi nagu Apple , ükskõik kas see on elektroonika või riietus või mis iganes .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõttega sa seda Õuna paska üldse ostad, eriti veel koopia? Nii väga tahad olla popp jne teiste arust vinge, et pigem ostaksid mingi Õuna klooni, kuigi sama rahaeest saad parema Androidi.

 

+1

 

Ma sain Samsung Galaxy S2 430 euriga vist(uus) ja see on kordades parem kui iPhone 4S. iPhone 4S maksab umbes 700eur. Tee järeldused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
riietus? nalja teed?

Apple logo maksab pool hinnast, ning põhipoint ongi see "mul on iphone, apple"

 

Idioot.. Calvin Klein, Armani, Hilfiger: kõik sellised firmad müüvad oma logo. IGA firma paneb hinna otsa müümisel. Kui keegi kasumit ei teeniks, ega siis neid asju ei tehtakski.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+1

 

Ma sain Samsung Galaxy S2 430 euriga vist(uus) ja see on kordades parem kui iPhone 4S. iPhone 4S maksab umbes 700eur. Tee järeldused.

 

Tegelikult iPhone 4S 16GB maksab 199$ [ see on muidugi Ameerikas , ja on väga võrdne vastane Galaxy S2'hele ]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
4S 199DOLTSI? ahahaha srsly idioot oled vä?:D Ameerikas maskab see 750DOLTSI, endal sugulased seal elavad.

 

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone/iphone4s


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on igaühe enda maitse. Ma olen proovinud nii Androidi (HTC Wildfire S) kui ka iOSi.

iOS on tunduvalt kiirem.. Praegu olen ka iP 4Si omanik ja olen kordades rohkem rahul kui Androidi puhul olin.

Androidil on ainult tasuta appe rohkem vms.

 

Anyways, enne võta tõesti mingi Samsungi Android (kasvõi Galaxy Ace ) kui hakkad IPHONE 4 KLOONI võtma mis on total sh*t.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on igaühe enda maitse. Ma olen proovinud nii Androidi (HTC Wildfire S) kui ka iOSi.

iOS on tunduvalt kiirem.. Praegu olen ka iP 4Si omanik ja olen kordades rohkem rahul kui Androidi puhul olin.

Androidil on ainult tasuta appe rohkem vms.

 

Anyways, enne võta tõesti mingi Samsungi Android (kasvõi Galaxy Ace ) kui hakkad IPHONE 4 KLOONI võtma mis on total sh*t.

 

Sellega on vast kõik öeldud.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IOS on võibolla tsipake parem, aga see apple on nn "moetoode" noorte seas või midagi sellist. Paljud android telefonid on paremad kui need õuna omad.

 

Tsiteerin siit pool ühte lauset mille leidsin youtuubist "If Steve Jobs would shit and will put an logo on it evryone would buy it" ei taha nüüd solvata, aga eks iga üks mõtleb mis ta mõtleb (ei ole kindel, kas lause oli sõnasõnalt nii, aga umbes kuidagi nii ta oli).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.