Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sooviksin siis küsida arvamust arvuti kohta.

 

Nimelt siis selline isend: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/1155/ASUS-ASUS-X53SV-156-I5-2430M-4-750-GT540-7HP-X53SV-SX773V-141519

 

Oleks kena kui keegi täna vastuse poetaks :).

Ette tänades Flame.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eeldades hinnapiiri sinu arvutikeskuse arvutist leidsin ka midagi sellist: http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_n53sv/9899219/

 

Seal uuem versioon 540m'st (videokaart) - 630m.

Njh ei vaidle vastu, et see on veidi parem, aga oskad sa öelda kas see minu poolt pakutud asus on normaalne :)?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njh ei vaidle vastu, et see on veidi parem, aga oskad sa öelda kas see minu poolt pakutud asus on normaalne :)?

 

"normaalne" on ta kindlasti, kuid hinda väärt pole ütleks. Võta kas see mis aavata soovitas (569€, säästad) või sama hinna eest mis sinu asusgi kuid parem (see mis ma soovitasin)

 

Ise oman seda sama läpakat mis aavata soovitas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
"normaalne" on ta kindlasti, kuid hinda väärt pole ütleks. Võta kas see mis aavata soovitas (569€, säästad) või sama hinna eest mis sinu asusgi kuid parem (see mis ma soovitasin)

 

Ise oman seda sama läpakat mis aavata soovitas.

Selge, aga no phm ma saaks selle x53sv vbl odavamalt, aga ei tea nüüd kui palju odavamalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.