Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: Main 123+11 | Elite void | Korasi's |Veng/Barr| Classic cape.

Soovitatud postitused

Run

escape Kasutaja Andmed:

Inlogin name: Xz L

Display name: Vaimustav

Combat: 123+11

Parim skill: Atk/str/def/hp 99 | Magic 97

Mitmes omanik: 2.

 

Blackmarks:banmute.bmp

 

 

Bank:bank.bmp

Stats:stst.bmp

Questpoints:quest.bmp

Kasutaja on member 3. märtsini

Inlogin:sisse.bmp

 

Hind + Messenger alla või Lisage kohe :)

 

18 & 29 VEEBRUAR SPECIAL PAKKUMINE!

 

hIND: 25€

 

Msn: Slyjarv@hotmail.com

 

Minu andmed:

Nimi: Silver .

Maakond:-

Linn: Tartu

Kontakteerumine: Messenger: Slyjarv@hotmail.com

Muudetud liikme SilverR'i poolt
[color=#FF0000][size=150] Kasutaja on member 3. märtsini[/size][/color]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu sõber ostis selle kasutaja 1.5 aastat tagasi inimeselt nimega Tarvo kuid kasutaja oli 2 päeva peale ostu tagasi tõmmatud ning inimene oli olnud suur petis vahvel.net portaalis msn'i järgi.

Igastahes hoiatan inimesi kes selle kasutaja ostu teevad ning las teeb appeal testi.

Sina kes müüd ma su asemel siin hoiaks oma püksid normaalselt jalas ennem kui vale inimese üle suudad tõmmata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mu sõber ostis selle kasutaja 1.5 aastat tagasi inimeselt nimega Tarvo kuid kasutaja oli 2 päeva peale ostu tagasi tõmmatud ning inimene oli olnud suur petis vahvel.net portaalis msn'i järgi.

Igastahes hoiatan inimesi kes selle kasutaja ostu teevad ning las teeb appeal testi.

Sina kes müüd ma su asemel siin hoiaks oma püksid normaalselt jalas ennem kui vale inimese üle suudad tõmmata.

 

 

ei oska midagi öelda, kasutaja juba pmst aasta olnud minukäes, ja esimest omanikku tean väljaspoolt interneti kh. See kas ostja soovib seda kasutajat osta või ei on ostja otsustada ja mina vastutan selle kasutaja eest nüüd kuna mina müün. Ma arvan, et tehinguid peaks piisavalt olema :)

 

Btw on sul tõestus, et tuled siia minu teemat maha tegema? kui tõestust pole siis ole hea kustuta oma kommentaar ära.

Muudetud liikme SilverR'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.